קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון זמן השרון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

זמן השרון הינו מקומון המתפרסם באזור השרון- כפר סבא, רעננה, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה והסביבה. העיתון מספק חדשות מקומיות וכתבות בתחומים מגוונים כמו חינוך, חברה, אקטואליה, בריאות, כלכלה, סביבה, תרבות, ספורט ושירותי פרסום לעסקים מקומיים בעיקר. המקומון מודפס כל שבוע בכ- 43,000 עותקים ומופץ למנויים בעיתון סוף השבוע של מעריב ובנקודות מכירה מרכזיות.  העיתון מודפס בפורמט טבלואיד הנפוץ, לנראות אופטימלית לעין הקורא.

המקומון מעניק שירותים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי ואנו במשרד מודעות 24 שעות, נשמח לעמוד לרשותכם כדי לפרסם בעיתון זמן השרון. אנו זמינים עבורכם  24 שעות כדי לקבל את שיחתכם ולפרסם את המודעה או כל פרסום אחר שתחפצו בו.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לעיתון זמן השרון ובלוח פרסום המודעות המקומי. אנחנו מספקים ומעצבים כל סוג של פרסום ומודעה לעיתון זמן השרון. נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד.

במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון זמן השרון ואו לפרסם מודעה בעיתון זמן השרון.

חייגו חינם למודעות 24 שעות טלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן