קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ידיעות בקעת אונו

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

העיתון ידיעות בקעת אונו

הוא מקומון מבית ידיעות תקשורת המופץ באזור בקעת אונו ונחשב למוביל באזור ובישובים סביון, אור יהודה, קרית אונו, יהוד ועוד.
המקומון מתווסף בימי שישי בתוך עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות ומחולק בנפרד בנקודות נבחרות ודוכני עיתונים.

העיתון מופץ בפורמט טבלואיד בדומה לשאר עיתוני ידיעות תקשורת. העיתון ידיעות בקעת אונו מציג לתושבי האזור חדשות, הודעות לציבור, כתבות, מדורי ספורט, מדור פנאי, כלכלה, תיירות, חינוך ועוד. בשל חשיפה גבוהה לאזור נרחב יחסית, מפרסמים ארציים כמו גם המקומיים מנצלים את שטחי הפרסום של מקומון זה ובעלי עסקים קטנים יכולים להשקיע בפרסום זול ונוח לאוכלוסייה רחבה באזור.

כמו כן, מתווסף לוח מודעות ופרסום של מגוון בתי עסק מקומיים. העיתון ידיעות בקעת אונו מספק לוח פרסום נרחב המורכב ממודעות נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים ובעלי מקצוע בתחומם של בקעת אונו ויישובים סביבה., בעיתון ניתן לפרסם מודעות מקומיות או כלליות, כמו כן ניתן לפרסם כל סוג מודעה כגון מודעות תחליף המצאה בעיתון, מודעת דרושים, מודעה מסחרית ועוד

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לעיתון ידיעות בקעת אונו ובלוח פרסום המודעות המקומי. אנחנו מספקים ומעצבים כל סוג של פרסום ומודעה לעיתון ידיעות בקעת אונו. נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד ומעצביה, והוצאה לפרסום.

במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון ידיעות בקעת אונו ואו לפרסם מודעה בעיתון ידיעות בקעת אונו.

חייגו חינם למודעות 24 שעות טלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

שער בעיתון ידיעות בקעת אונו

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן