קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ידיעות הדרום

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ידיעות הדרום

אם אתם בעלי עסק מקומי באזור הדרום, עובדים במועצה אזורית או בעירייה במחוז ומעוניינים לקבל חשיפה רחבה במיוחד שתניב לכם פניות רבות, הגעתם למקום הנכון. העיתון ידיעות הדרום הוא המקומון הנקרא ביותר באזור הדרום. החל מחודש יולי ידיעות הדרום יורדים לדפוס בימי רביעי בשעה 14:00

כחלק מקבוצת ידיעות תקשורת, מצורף העיתון למהדורת סוף השבוע של ידיעות אחרונות ונמכר גם בנקודות נבחרות במחוז הדרום.
לוח המודעות של ידיעות הדרום כולל גם את ידיעות אשקלון וידיעות אשדוד, ומופץ באזורים: קרית מלאכי, קרית גת, חבל לכיש, שדה יואב, תלמי יחיאל, ערוכות, ניר בנים, נגבה, משואות יצחק, כפר אחים, כפר ורבורג, בני ראם, באר טוביה, אבן שמואל, אביגדור ויישובים בסביבה.

פרסום שמספק תוצאות בשטח

ידיעות הדרום נחשב למקומון פופולארי במיוחד בקרב תושבי ערי האזור והעסקים המקומיים הפועלים בו. היתרון המשמעותי של העיתון, טמון בעבודה שבמחיר משתלם במיוחד, ניתן לקבל חשיפה אדירה במחוז הגדול ביותר בארץ.

לוח המודעות של ידיעות הדרום מורכב ממדורי נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים, מכרזים ועוד, כך שלא משנה במה עוסק העסק שלכם – פרסום בידעות הדרום יכול להזניק את העסק שלכם גבוה במיוחד.

כיצד ניתן לפרסם בידיעות הדרום?

משרד הפרסום הוותיק מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום בעיתונות הארצית והמקומית והינו משווק מורשה של העיתון ידיעות הדרום. אנחנו מציעים לכם מסלולי פרסום מותאמים אישית בידיעות הדרום, בשילוב עיתון ארצי או מקומונים אחרים, כדי שתקבלו את מירב הפניות במחירים הטובים ביותר השוק.

שלחו אלינו את נוסח המודעה שתרצו לפרסם, ואנחנו נעצב אותה בצורה בולטת ומושכת את העין, כדי שאף אחד לא יוכל לפספס את העסק שלכם. לאחר הפרסום, נדאג לשלוח לכם סריקה של המודעה למייל וכמובן גם את תגזירי העיתון המקוריים במידה ותידרשו לכך.
דוגמאות למודעות שניתן לפרסם- פרסום מודעת דרושים, מודעה מסחרית, פרסום מודעת הודעה לציבור ועוד רבים, פנו אלינו לפרטים נוספים

שער בעיתון ידיעות הדרום לדוגמה
פרסום מודעה בידיעות הדרום לדוגמה

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן