קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ידיעות חדרה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

העיתון ידיעות חדרה

הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות המופץ בעיר חדרה. המקומון מתווסף בימי שישי בתוך עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות ומחולק בנפרד בנקודות מכירה שונים בעיר. העיתון מופץ בפורמט טבלואיד בדומה לשאר עיתוני ידיעות תקשורת ויתרונו החשוב הוא שבעיתון זה עלות הפרסום משתלמת בשל תפוצה מרובה של העיתון באזור חדרה והסביבה.

ידיעות חדרה סוקר נושאים המתרחשים באזור עליו הוא חולש שנוגעים לתושבים ומקפיד על תכנים מקצועיים, עדכניים ונרחבים. בין המדורים הקבועים בידיעות חדרה: חדשות הנוגעות לעניינים מוניציפליים וטיפוח עירוני, מדור תרבות נרחב העוסק בנושאי תרבות מקומיים, סיקור ודיווח על מגוון אירועים המיועדים לגילאים שונים המתרחשים באזור והמלצות, מדור ספורט ומדור רכילות מצליח. המדורים פונים לכל פלחי האוכלוסיה. כמו-כן מתווסף לוח מודעות ופרסום המורכב ממודעות נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים ובעלי מקצוע וכן פרסום מודעות אבל בעיתון בתחומה של העיר חדרה ויישובים מסביבה.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לעיתון ידיעות חדרה ובלוח פרסום המודעות המקומי. אנחנו מספקים ומעצבים כל סוג של פרסום ומודעה לעיתון ידיעות חדרה. נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד ומעצביה, והוצאה לפרסום.

 

פרסום בעיתון ידיעות חדרה לדוגמה:

שער העיתון ידיעות חדרה לדוגמה:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן