קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ידיעות חדרה

העיתון ידיעות חדרה

הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות המופץ בעיר חדרה. המקומון מתווסף בימי שישי בתוך עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות ומחולק בנפרד בנקודות מכירה שונים בעיר. העיתון מופץ בפורמט טבלואיד בדומה לשאר עיתוני ידיעות תקשורת ויתרונו החשוב הוא שבעיתון זה עלות הפרסום משתלמת בשל תפוצה מרובה של העיתון באזור חדרה והסביבה.

ידיעות חדרה סוקר נושאים המתרחשים באזור עליו הוא חולש שנוגעים לתושבים ומקפיד על תכנים מקצועיים, עדכניים ונרחבים. בין המדורים הקבועים בידיעות חדרה: חדשות הנוגעות לעניינים מוניציפליים וטיפוח עירוני, מדור תרבות נרחב העוסק בנושאי תרבות מקומיים, סיקור ודיווח על מגוון אירועים המיועדים לגילאים שונים המתרחשים באזור והמלצות, מדור ספורט ומדור רכילות מצליח. המדורים פונים לכל פלחי האוכלוסיה. כמו-כן מתווסף לוח מודעות ופרסום המורכב ממודעות נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים ובעלי מקצוע וכן פרסום מודעות אבל בעיתון בתחומה של העיר חדרה ויישובים מסביבה.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לעיתון ידיעות חדרה ובלוח פרסום המודעות המקומי. אנחנו מספקים ומעצבים כל סוג של פרסום ומודעה לעיתון ידיעות חדרה. נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד ומעצביה, והוצאה לפרסום.

פרסום בעיתון ידיעות חדרה לדוגמה:

שער העיתון ידיעות חדרה לדוגמה:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום חסויות ותשדירים

פרסום חסויות ותשדירים כולם מרותקים למסכים ולכן אנחנו מציעים לכם חבילות חסויות בכל הערוצים המובילים. תשדירים קצרים וגם ארוכים יותר בערוצים 13 ,12 ,14 5 ,11.

קרא עוד »

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »