קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות בכלבו (העיר) חיפה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חיפה, בירת הצפון והעיר השלישית בגודלה בישראל, היא אחת מהערים המשפיעות בארץ. עם כ-280,000 תושבים, שוק נדל"ן משגשג ותעשייה בתנופה, הפכה חיפה לעיר שלא ניתן להתעלם ממנה. גם בגזרת העיתונות, נהנית חיפה ממגוון רחב של מקומונים המיועדים לתושבי העיר וסביבתה הקרובה, ועוסקים בתחומי עניין רלוונטיים לתושבי הכרמל.

העיתון המקומי כלבו חיפה, היא מקומון המופץ בלמעלה מ- 50,000 עותקים באזורים נרחבים של חיפה והסביבה, נשר, יקנעם, קרית טבעון, טירת הכרמל והמושבים שבאזור. כחלק מרשת שוקן, מצורף כלבו למנויי עיתון הארץ בסופי השבוע.

פרסום במקומון הותיק ביותר בישראל

העיתון כלבו נוסד בשנת 1974, ומאז צבר לעצמו קהל קוראים נאמן במיוחד. העיתון כולל מדורי חדשות מקומיות, כתבות עומק, מדורי ספורט, תרבות ופנאי ומדורי פרסום עשירים המכילים מודעות משפטיות, מודעות דרושים, נדל"ן, רכב, תיווך ועוד.

הוותק של העיתון, יחד עם התפוצה הרחבה והתכנים העדכניים, הופכים את כלבו לאחד מהמקומונים הנקראים ביותר בחיפה והסביבה.

פרסום בעיתון כלבו – נוסחה מנצחת

עבור בעלי העסקים, הארגונים והחברות השואפים לפנות לקהל החיפאי ולתושבי הכרמל, כלבו מספק פלטפורמה אידאלית לקבלת חשיפה רחבה במיוחד. מדורי הפרסום הנרחבים, מושכים אליהם קוראים מכל טווחי הגילאים, ומבטיחים לכם היענות גבוהה ותוצאות בשטח תוך זמן קצר.

אם אתם מתלבטים בנוגע לדרך הקלה, הפשוטה והכי חשוב – הזולה ביותר לפרסום בעיתון כלבו, אנחנו כאן עבורכם. משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של מקומוני רשת שוקן והמקומון כלבו, ומציע חבילות פרסום אופטימליות במחירים נוחים.

הידע שצברנו במהלך השנים, מאפשר לנו להתאים עבורכם את אסטרטגיית הפרסום שתניב עבורכם תוצאות מרשימות, בין אם בפרסום בלעדי בכלבו ובין אם בשילוב יחד עם עיתונים ארציים או מקומיים אחרים.

פרסום יחיד או ממושך – אתם מחליטים

צוות התקציבאיות המנוסה של מודעות 24 שעות, יידע להמליץ לכם על משך הפרסום הרצוי ולכוון אתכם אל היעד באופן הקל והפשוט ביותר. לדוגמא,מודעות דרושים מומלץ לפרסם לפחות לשבועיים, על מנת לאפשר קבלת מגוון רחב של קורות חיים לאחר סינון, בעוד שמודעות משפטיות עשויות להניב תוצאות יפות כבר לאחר פרסום אחד.

רוצים לדעת יותר על פרסום בעיתון כלבו? התקשרו 1800-800-724 או שלחו מייל ל- info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן