קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון על כוונה לחלק דיווידנד סופי

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום בעיתון על כוונה לחלק דיווידנד סופי בהתאם לפקודת פשיטת הרגל, התש"ם – 1980 צריך לפרסם הודעה על כוונה לחלק דיבידנד. מפרסמים הודעה בעיתון על מנת ליידע את כל נושי החייב שלא הגישו תביעות חוב שבמידה ולא יעשו זאת תוך 7 ימים מהפרסום, יחלק הנאמן את הדיבידנד הספי לנושים יפ"י דין.

הדיבידנד הוא התשלום שמעבירה חברה, מתוך עודפיה או רווחיה לידי בעלי מניותיה או במקרה זה לידי נושים שהחברה חייבת להם כסף מעסקאות קודמות.

פרסום בעיתון על כוונה לחלק דיווידנד סופי נהוג לפרסם בשני עיתונים במקביל, בדרך כלל מדובר בעיתון יומי ובעיתון כלכלי. בפרסום בעיתון על כוונה לחלק דיווידנד סופי ישנם כמה אלמנטים שמוכרחים להיות חלק מהמודעה על פי החוק לפקודת פשיטת רגל.

ראשית יש לרשום את מספר התיק והשפוט המטפל בו, יש לרשום את שם החברה או האורגן ומי העורך דין המייצג אותו.  המודעה חייבת לכלול כמה זמן יש לבעלי העניין ו/או  הנושים לתבוע את חובם, ומיהו העורך דין הנאמן שהמטפל בתיק זה.

רק במודעות 24 שעות, משרד הפרסום הוותיק והמוביל בארץ, תוכלו לקבל חבילות פירסום מוזלות לפרסום בשני עיתונים שונים:

פרסום מודעה על כוונה לחלק דיווידנד בעיתונים:

פרסום בעיתון הארץ + פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון גלובס + פרסום בעיתון מעריב

פרסום בעיתון גלובס + פרסום בעיתון המודיע

פרסום בעיתון מעריב + פרסום בעיתון המבשר

פרסום בעיתון דה מרקר + פרסום בעיתון ישראל היום

אנו במודעות 24 שעות נדאג לכם לעיצוב המודעה בהתאם לחוק ולנהלי העיתון, ונשלח לכם את הסריקה מהעיתון מיד לאחר הפרסום במייל ובדואר. המודעות מנוסחות ומעוצבות על ידי מעצבים מומחים כנדרש מהחוק והעיתון, בנוסף לכך אנו מבטיחים את המחירים הזולים ביותר בשוק בפרסום מודעות בעיתון.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן