קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון עניין חדש

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בשנים האחרונות, ביססה העיתונות המקומית את מעמדה כקרקע פרסומית יעילה במיוחד עבור בעלי עסקים, ארגונים וחברות המעוניינים בפרסום ממוקד וממיר. אך רבים תוהים מהו סוד הקסם שגורם למקומונים להישאר רלוונטיים גם בעידן הדיגיטלי, ולמפרסמים, להמשיך להשקיע כספית בפרסום בהם. בניגוד לימים עברו, בהם היה צורך ברכישת המקומון בדוכני המכירה, כיום, השכילו חלק מהמקומונים לספק לקוראים דרכי גישה קלות ונוחות לעיתון.

העיתון המקומי עניין חדש, המופץ ב- 12,000 עותקים בעיר מודיעין עילית ובנקודות חלוקה באזור חשמונאים ומתיתיהו, הוא מהמקומונים הפופולאריים ביותר באזור. מפיצי עניין חדש, שמו להם למטרה להנגיש את העיתון לקהל הקוראים ומציעים דיוור ישיר לתיבות המייל כמו גם מהדורה דיגיטלית איכותית.

למה כדאי לפרסם במקומון עניין חדש?

המקומון עניין חדש מציע לקהל הקוראים מגוון רחב של מדורי חדשות הנוגעים לחיי התושבים בעיר ובסביבה, לצד מדורים פרסומיים בנושאי דרושים, נדל"ן, מכרזים ועוד.

מעבר לתפוצה המרשימה של העיתון עניין חדש, נהנים המפרסמים בו גם מחשיפה דיגיטלית באמצעות הדיוור למייל והמהדורה הדיגיטלית. מדובר בחשיפה משמעותית בפני לקוחות פוטנציאליים, שמובילה לתוצאות עסקיות בשטח תוך זמן קצר.

איך אפשר לפרסם בעיתון המקומי עניין חדש?

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מציע לכם מסלולים משתלמים במיוחד לפרסום במקומון עניין חדש. כך שבין אם תבחרו בפרסום חד פעמי, דו שבועי או חודשי – תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את העלויות המוזלות ביותר.

הסטודיו לגרפיקה של מודעות 24 שעות, יעצב עבורכם מודעה בולטת וצבעונית, שתמשוך את עיניי הלקוחות הפוטנציאליים ותבטיח שאף אחד לא יוכל לפספס אתכם.

בנוסף, במידה ותרצו לשלב את הפרסום בעניין חדש, עם עיתונים ארציים אחרים כגון ידיעות אחרונות, ישראל היום, הארץ, מעריב או אחרים, תוכלו לעשות זאת דרכנו באופן ההקל והפשוט ביותר.

רוצים לפרסם מודעה במקומון עניין חדש? התקשרו 1800-800-724 או שלחו מייל ל- info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן