קבלו הצעת מחיר

פרסום חוצות

בצירי תחבורה מרכזיים, על גבי תחנות אוטובוס ובמקומות בילוי – שלטי החוצות הם אחד מהאמצעים האפקטיביים ביותר להעברת מסרים פרסומיים. בעולם תחרותי המציע מגוון רחב במיוחד של אפשרויות פרסום, שלטי החוצות מספקים מענה מצוין ללקוחות עסקיים, תוך התאמת המסר לקהלי יעד רחבים או ממוקדים ויצירת חשיפה משמעותית לאורך זמן.

למה כדאי לפרסם בשלטי חוצות?

בניגוד לשיטות פרסומיות אחרות, בהן השליטה על זמן החשיפה נמצאת בידי קהל היעד שבוחר האם לגלול מטה בפייסבוק או להעביר עמוד בעיתון לאחר מספר שניות, מהפרסום בשלטי חוצות לא ניתן להתעלם. בין אם בזמן עמידה בפקק או בהמתנה בתחנת האוטובוס, החשיפה לפרסום בשלטי חוצות היא ממושכת יחסית ויכולה לפנות לקהל יעד מצומצם או רחב – בהתאם לדרישת המפרסם.

איפה כדאי לתלות שלטי חוצות?

אין ספק שכדי להפיק את מירב החשיפה, מומלץ לפרסם שלטי חוצות במקומות בהם יש תנועה ערה של נהגים והולכי רגל.

חלק מהאופציות הפופלאריות ביותר לשילוט חוצות הן: בצירי תנועה ראשיים בהם עוברים מאות אלפי נהגים והולכי רגל מידי יום, על גבי אוטובוסים ועל חזיתות בניינים ומרכזי קניות עמוסים.

פרסום ממוקד או רחב – אתם מחליטים

מפרסמים רבים מעוניינים לעבוד בשיטת המספרים הגדולים, ולהפנות את המסרים הפרסומיים לקהל רחב ככל הניתן. במידה והמפרסם מעוניין לפנות לכלל הציבור, כמו במקרה של פרסומת לטלפונים ניידים, סדרת טלוויזיה חדשה או בחירות לראשות הממשלה, שלטי החוצות הבולטים יעבירו את המסר לכמות אנשים עצומה והחשיפה תהיה אפקטיבית במיוחד.

אך ישנם מצבים בהם פרסום ממוקד הפונה לקהלי יעד מצומצמים יעיל יותר – כמו בבחירות למועצות או הרשויות המקומיות, או בפרסום עסקים מקומיים.

היתרון העצום של שלטי החוצות, טמון בעבודה שהם מאפשרים לשלוט על המיקום והיקף החשיפה, ובכך להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאליים בצורה משמעותית.

כמה זה עולה לנו?

עלות פרסום שילוט חוצות משתנה בהתאם לגודלם, מיקומם ומשך הזמן בו הם מופיעים. הפרסום בכבישים מהירים או בנתיבים המרכזיים באיזור גוש דן, עשוי לעלות בין 200,000 ש"ח ל- 300,000 ש"ח בחודש, בעוד שעלות הפרסום בתוך הערים תהיה נמוכה יותר.

למרות מחירו היקר יחסית של פרסום בשלטי חוצות, עלות הפרסום לחשיפה היא נמוכה יחסית. לשלטי החוצות המפורסמים בכבישים המהירים, במחלפים ובצירי התחבורה המרכזיים בישראל, נחשפים מאות אלפי אנשים מידי יום, כך שכמות האנשים אליהם מגיעים המסרים הפרסומיים היא גדולה במיוחד, והאובייקטים המפורסמים נטמעים בתודעה של הציבור הרחב.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מציע לכם את המחירים המשתלמים ביותר לפרסום שלטי חוצות. צוות מומחי הפרסום שלנו, מתמחה בהקמת קמפיין שילוט חוצות תוך התאמה מושלמת לתקציב שלכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התמורה הטובה ביותר למחיר.

התאמה לעידן הדיגטלי

למרות שמרבית שוק שלטי החוצות נשלט על ידי פרסומי תמונה מסורתיים, כיום ניתן לראות לצידם של שלטי החוצות הקלאסיים, שלטי חוצות דיגיטליים המותאמים באופן מושלם לעידן בו אנו חיים.

שלטי חוצות דיגיטליים מושכים את העין, יוצרים עניין ומאפשרים למפרסמים לשנות את הפרסום בהתאם לאיזורים השונים, לכלול סרטוני וידאו קצרים ולהעביר מגוון רחב יותר של מסרים באותה העלות.

מעוניינים בשילוט חוצות?

מומחי הפרסום והשיווק של מודעות 24 שעות יבנו עבורכם אסטרטגיה שיווקית בהתאם לאופי העסק וקהל היעד הרלוונטי ויתאימו לכם את סוג שלטי החוצות שיניב לכם את התוצאות הטובות ביותר.

נשמח לסייע לכם להקים קמפיין פרסומי שאף אחד לא יוכל לפספס.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה