קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה מסחרית

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעולם השיווק והפרסום, פרסום מודעות מסחריות בעיתון מאד נפוצות בחיי היומיום של כולנו. אנחנו נחשפים למודעות מסחריות ופרסומים מסחריים עשרות פעמים ביום אם לא מאות כיום בעידן שהכל נגיש דרך עיתון, מחשב או סמרטפון.

נכון לחודש מאי 2020 מתפרסמים בכל יום 96 מודעות מסחריות בעיתונים השונים בין היתר בגדלים שונים רבע עמוד ,חצי עמוד ,עמוד ,דאבל ואף סטריפים. בעיתונים ישראל היום / ידיעות אחרונות / מעריב / מעריב הבוקר / כלכליסט / גלובס / דה מרקר .

פרסום מודעות מסחריות בעיתון או באינטרנט היא אחת מהדרכים הנפוצות כערוץ תקשורת של חברה הרוצה להציג את מוצריה או שירותיה. במודעות 24 שעות אנחנו מספקים שירותי פרסום למודעות מסחריות לכל הפלטפורמות המקובלות, אם זה פרסום בעיתון, מגזין או כל פרינט אחר וכן פרסום מסחרי בעולם הדיגיטל והמחשבים.

במודעות 24 שעות, אנו מחזיקים במחלקה מיוחדת לטיפול בפן המסחרי, מחלקת תקציבאות וגרפיקה מנוסות המספקות כלים וחבילות פרסום שתתאמנה לכל לקוח.

בהתחלה נבנה תהליך מחקר של אותו מוצר או שירות, כדי לספק את העיצוב של המודעה המסחרית בצורה הכי אופטימלית מבחינת קהל יעד, מטרת הלקוח, פרסום רציונלי או פרסום אמוציונאלי, חזון ועוד. במודעות 24 שעות נספק שירות, עיצוב, אדיבות ורצון לעזור ללקוח להצליח ולמקסם את שירותיו בפלטפורמות השונות.

מודעות 24 שעות מספקות פרסום מודעות מסחריות בעיתון ופרסומות מעוצבות בכל העיתונים הארציים והמקומיים, כמו כן יכולים לבצע שילוב של חבילות פרסום בכמה עיתונים בו זמנית כמו ידיעות אחרונות ומקומון כמו ידיעות תל אביב במחיר אטרקטיבי!

מודעות מסחריות לדוגמה

מאמרים נוספים על פרסום מודעות מסחריות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן