קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות במגזין את

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעידן דיגיטלי רווי זירות פרסומיות, לא קל לשמור על ייחודיות ולא להיבלע בין מאות המותגים, החברות והארגונים הציבוריים הפועלים בענף הפרסום. לצד היתרונות של התפתחויות הטכנולוגיה, חווים עסקים רבים את החשש ליפול בין הכיסאות בשל ריבוי המדיומים התקשורתיים. אז איך מתבלטים בזירה תחרותית ועמוסה? התשובה טמונה בבחירת המדיום הנכון להטמעת המסר בצורה האפקטיבית ביותר.

מגזינים וכתבי עת נחשבים כבר שנים למקור מצוין לקבלת חשיפה ממוקדת ויעילה. בין מגוון המגזינים הפועלים בישראל, בולט המגזין את, הפונה לקהל הנשי וכולל כתבות צבע מרתקות, ראיונות בלעדיים עם דמויות נשיות מובילות מעולם הפוליטיקה, הבידור, העסקים והאופנה ותחקירים בנושאי אקטואליה שונים. מגזין את זוכה לאחוזי חשיפה מרשימים ונהנה מקהל מנויות נאמן המקבל את המגזין לתיבות הדואר.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות בכל העיתונים הארציים והמקומיים בישראל. כמשוקים מורשים של מגזין את, נשמח להציע להציע לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, כמו גם שירות מצוין וזמינות מלאה.

למה כדאי לפרסם במגזין את?

 1. התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם

  – מחקרים שבוצעו על ידי NCS – חברה לניתוח ביצועים שיווקיים, מצביעים על כך שפרסום במגזינים וכתבי עת הוא בחירה מוצלחת במיוחד, שכן על כל דולר שמושקע תקבלו כ-4 דולרים של גידול במכירות. עבורכם המפרסמים, מדובר במשוואה פשוטה – הפרסום שלכם שווה כסף, והרבה.

 2. מודעות שאף אחד לא יכול לפספס 

  מגזין את מאפשר לכם, בעלי העסק להינות ממודעות בולטות ואטרקטיביות במיוחד. מרבית המודעות במגזין הן מודעות בגודל חצי עמוד או עמוד, בצבע ובאיכות מעולים שמושכים את העין ומניבים חשיפה שאין שני לה.

 3. פרסום עם חיי מדף ארוכים

  בניגוד למודעות דיגטליות שקל להתעלם מהן ושמתחלפות תוך שניות ספורות, למגזינים חיי מדף ארוכים בהרבה. במרפאות השיניים, בתור למספרה או בסל העיתונים בבית, תמיד תמצאו מגזין לקריאה גם חודשים לאחר שהופץ לפרסום.

 4. מגזינים נחשבים למקור אמין

  קהל המנויים והמנויות הרחב של מגזינים בכלל ושל מגזיני הנשים בפרט מוכיח – כתבי העת נחשבים לאחד מהמקורות המהימנים ביותר לפרסום. המודעות שמתפרסמות במגזין את נתפסות בעיניי הקוראים כמועילות, יוקרתיות, לא אגרסיביות וחלק בלתי נפרד מהמיתוג הויזואלי של המגזין.

איך אפשר לפרסם במגזין את?

כמשרד פרסום וותיק ועתיר ניסיון, מתמחה מודעות 24 שעות בפרסום במגזין את בעלויות משתלמות במיוחד. נשמח להפוך את הרעיון שלכם למציאות, ולסייע לכם לפרסם מודעה אטרקטיבית, בולטת וייחודית.

רוצים לשלב את הפרסום ב"את" עם פרסום במגזינים אחרים, או עיתונים ארציים ומקומיים? אין בעיה! צוות התקציבאיות המיומן שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מסלולי פרסום משולבים שיאפשרו לכם להפיק את מירב הפניות מהמודעה שתפרסמו.

לפרסום במגזין את התקשרו – 1800-800-724 או שלחו מייל ל- info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

פרסום מודעות בידיעון צפת

המקומון החרדי הצעיר- ידיעון צפת עיתון ידיעון צפת יוצא לאור כבר למעלה מ4 שנים, העיתון נחשב בציבור החרדי כעיתון מוביל. העיתון מגדיל לבעלי העסקים את הרווחיות

קרא עוד »