קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות במגזין את

בעידן דיגיטלי רווי זירות פרסומיות, לא קל לשמור על ייחודיות ולא להיבלע בין מאות המותגים, החברות והארגונים הציבוריים הפועלים בענף הפרסום. לצד היתרונות של התפתחויות הטכנולוגיה, חווים עסקים רבים את החשש ליפול בין הכיסאות בשל ריבוי המדיומים התקשורתיים. אז איך מתבלטים בזירה תחרותית ועמוסה? התשובה טמונה בבחירת המדיום הנכון להטמעת המסר בצורה האפקטיבית ביותר.

מגזינים וכתבי עת נחשבים כבר שנים למקור מצוין לקבלת חשיפה ממוקדת ויעילה. בין מגוון המגזינים הפועלים בישראל, בולט המגזין את, הפונה לקהל הנשי וכולל כתבות צבע מרתקות, ראיונות בלעדיים עם דמויות נשיות מובילות מעולם הפוליטיקה, הבידור, העסקים והאופנה ותחקירים בנושאי אקטואליה שונים. מגזין את זוכה לאחוזי חשיפה מרשימים ונהנה מקהל מנויות נאמן המקבל את המגזין לתיבות הדואר.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות בכל העיתונים הארציים והמקומיים בישראל. כמשוקים מורשים של מגזין את, נשמח להציע להציע לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, כמו גם שירות מצוין וזמינות מלאה.

למה כדאי לפרסם במגזין את?

 1. התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם

  – מחקרים שבוצעו על ידי NCS – חברה לניתוח ביצועים שיווקיים, מצביעים על כך שפרסום במגזינים וכתבי עת הוא בחירה מוצלחת במיוחד, שכן על כל דולר שמושקע תקבלו כ-4 דולרים של גידול במכירות. עבורכם המפרסמים, מדובר במשוואה פשוטה – הפרסום שלכם שווה כסף, והרבה.

 2. מודעות שאף אחד לא יכול לפספס 

  מגזין את מאפשר לכם, בעלי העסק להינות ממודעות בולטות ואטרקטיביות במיוחד. מרבית המודעות במגזין הן מודעות בגודל חצי עמוד או עמוד, בצבע ובאיכות מעולים שמושכים את העין ומניבים חשיפה שאין שני לה.

 3. פרסום עם חיי מדף ארוכים

  בניגוד למודעות דיגטליות שקל להתעלם מהן ושמתחלפות תוך שניות ספורות, למגזינים חיי מדף ארוכים בהרבה. במרפאות השיניים, בתור למספרה או בסל העיתונים בבית, תמיד תמצאו מגזין לקריאה גם חודשים לאחר שהופץ לפרסום.

 4. מגזינים נחשבים למקור אמין

  קהל המנויים והמנויות הרחב של מגזינים בכלל ושל מגזיני הנשים בפרט מוכיח – כתבי העת נחשבים לאחד מהמקורות המהימנים ביותר לפרסום. המודעות שמתפרסמות במגזין את נתפסות בעיניי הקוראים כמועילות, יוקרתיות, לא אגרסיביות וחלק בלתי נפרד מהמיתוג הויזואלי של המגזין.

איך אפשר לפרסם במגזין את?

כמשרד פרסום וותיק ועתיר ניסיון, מתמחה מודעות 24 שעות בפרסום במגזין את בעלויות משתלמות במיוחד. נשמח להפוך את הרעיון שלכם למציאות, ולסייע לכם לפרסם מודעה אטרקטיבית, בולטת וייחודית.

רוצים לשלב את הפרסום ב"את" עם פרסום במגזינים אחרים, או עיתונים ארציים ומקומיים? אין בעיה! צוות התקציבאיות המיומן שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם מסלולי פרסום משולבים שיאפשרו לכם להפיק את מירב הפניות מהמודעה שתפרסמו.

לפרסום במגזין את התקשרו – 1800-800-724 או שלחו מייל ל- info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »