קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות דרושים נהגים בעיתון

צריכים לגייס נהגים? אם אתה בעל עסק הזקוק לעובדים מקצועיים, ואינך יודע היכן ובאיזו מדיה כדאי לפרסם את מודעות הדרושים לעסקך, אנחנו כאן! דרושים עובדים למשרת נהגים?  פנו אלינו לפרסום בכל מקום בארץ- דרושים נהגים בצפון, דרושים נהגים במרכז, דרושים נהגים בדרום.

צוות מודעות 24 יעניק לך ייעוץ מקצועי ויתאים עבורך את המדיה הטובה ביותר להשגת המטרה, אם באמצעות פרסום מודעות הדרושים בלוחות השונים באינטרנט, או באמצעות פרסום גורף במקומונים השונים ובעיתונים המובילים בארץ. על מנת להגיע אל מועמדים פוטנציאליים ולהימנע מקבלת מאסה של קורות חיים שאינם עומדים בקנה אחד עם דרישות הסף למשרה, ישנה חשיבות גדולה ביותר לאופן שבה המודעה מוגדרת מנוסחת ומשווקת. חבל לבזבז כסף וזמן, משימת גיוס עובדים עבור עסקך היא אינה משימה פשוטה, השאר למקצוענים את העבודה הקשה, ניסוח, עיצוב והפצה של מודעות הדרושים ופרסום משרות כך שיגיעו לקהל היעד המתאים ביותר.

אנו יודעים להתאים לכם את המדיה הנכונה אשר תגרום לכך שתקבלו את הפניות הטובות ביותר בפרסום מודעות הדרושים, לדוגמה: לפרסם מודעת דרושים בקרית שמונה – אנו נתאים לכם מודעה מעוצבת בעיתון מידע שמונה, אולי צריכים עובדים לראש העין – אנו נדע להתאים לכם את עיתון אינדקס ראש העין.

ניסוח המודעה:

צוות מודעות 24 שעות חי את עולם גיוס העובדים ולכן יכול גם לעזור לכם לנסח את המודעה בצורה הטובה ביותר. לדוגמה: אתם מחפשים נהג – אנחנו יודעים להתאים לכם את המשרה כך שתוכלו לקבל את כמות הפניות הגדולה ביותר וכמובן האיכותית ביותר – כמה שנות ניסיון לפרסם, האם לרשום אזור מגורים, האם דרוש רישיון  ג' , אילו תנאים אתם מעניקים, האם העבודה כוללת סופי שבוע, חגים וכדומה. צוות מודעות 24 כבר פרסם אלפי משרות ולכן יודע בדיוק מה הנכון לעשות.

בקרת איכות:

צוות הסטודיו שלנו בודק כל מודעה לפני פרסומה ומוודא שאין טעויות כתיב ושהמודעה תנוסח בצורה שתקלוט את עיני מחפש העבודה אך גם שתופיע בעיתונים בצורה הולמת: לדוגמה: לשון זכר נקבה –שזה פרסום שהוא הכרחי בכל סוג מודעה ולא משנה הגדרת התפקיד.

ליווי מנהלי/ות גיוס עובדים ומנהלי'/ות משאבי אנוש ורווחה:

צוות מודעות 24 שעות מלווה עשרות מנהלי/ות משאבי אנוש בתפקידים וצמח ביחד איתם, אנחנו מכירים את כל ה"שגעונות" שלכם/ן ויודעים להתאים לכל אחד ואחת את הצורך: ישנן מנהלות גיוס שאוהבות לפרסם מודעות עם תמונה בולטת, ישנן מנהלות גיוס שאוהבות לפרסם מודעה עם לוגו גדול וישנן כאלו שאוהבות לפרסם מודעות דיסקרטיות, אל דאגה אנחנו מכירים וזוכרים את כולם. אנו מלווים אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, אבל גם לאחר מכן. אנו מוודאים שהלקוחות שלנו מקבלים את המיקום טוב ביותר בעיתון, דואגים שמודעת הדרושים שלכם תופיע במקום הכי בולט שאפשר ולאחר הפרסום דואגים לשלוח לכם סריקות במייל ובדואר.

העולם הדיגיטלי:

צוות מודעות 24 שעות עבר הכשרה והתאים את עצמו בשנים האחרונות לגייס עובדים גם באמצעות לוחות הדרושים באינטרנט:  משרדנו הוא היחיד שעובד עם כל האתרים בישראל והינו המשרד היחיד שמוכר חבילות לכל האתרים, אנחנו משווקים מורשים של כל לוחות האינטרנט.

פרסום מודעות דרושים נהגים לדוגמא

 

 

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות דרושים