קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות הסכם פשרה ומודעות תביעה ייצוגית בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת הסכם פשרה בעיתון

פשרה היא הסכם בין צדדים מסוכסכים באמצעות תהליך של תקשורת מתווכת ביניהם והגעה לעמק השווה. בתי המשפט בישראל מעודדים הגעה להסדרי פשרה וזאת בעקבות העומס הרב והרצון לייעל את תפקוד המערכת בתוך עומס הפניות.
הסכם פשרה בבית משפט מושג לעיתים קרובות בתובענות ייצוגיות, שעליהן להיות שקופות לציבור, על כן יש לפרסם הסכם זה, על פרטיו, בעיתונים השונים בארץ.
קיימת חובה חוקית לפרסם מודעה בדבר אישור הסכם פשרה ע״פ סעיף  (א)(4) לחוק תובענות ייצוגיות בעיתונות הארצית.

הוראת סעיף 25 (א)(4) לחוק תובענות ייצוגיות, תשס"ו-2006, מחייבת את פרסום אישור הסדר הפשרה.
לרוב, באופן של פרסום מודעת הסכם הפשרה בשני עיתונים יומיים, אלא במקרים בהם קבע בית המשפט אחרת. לדוגמא, פרסום בעיתון אחד, או פרסום בעיתון מקומי/ מגזרי/ מקצועי, בנוסף לעיתון היומי. לפעמים ניתנת החלטת בית משפט המבקשת פרסום בעיתון ספציפי או פרסום בפונט או בגודל מסוים. מודעת הסכם פשרה אמורה לכלול את הת"צ, הצדדים בתביעה, פרטים עיקריים של הסכם הפשרה והיכן ניתן למצוא פרטים אודות הסכם הפשרה שנחתם בבית המשפט.

מודעת הסכם פשרה היא מודעה משפטית, לכן חלים עליה חוקים ברורים ומחייבים. על המודעה לכלול את הפרטים הבאים, אחרת היא עלולה להיפסל על פי החוק:  הגדרת הקבוצה עליה חל ההסדר, עילות התובענה ועיקרי הדברים, היכן ניתן למצוא פרטים אודות ההסכם ופרטי הצדדים בתביעה.
הצוות המקצועי של מודעות 24 שעות מפרסם מודעות פשרה כבר מעל 20 שנה ובקיא בהנחיות החוק, כמו גם באופן הפרסום המחייב והדקויות המשפטיות ההכרחיות בסוג מודעה זה.  אנשי הפרסום המשפטי שלנו, מיומנים בטיפול במקרים מורכבים, בעיצוב ייחודי למודעות ובדילים אטרקטיביים ביותר הקיימים כיום בשוק הפרסום בעיתונות.
המלצתנו: פנו למומחים בתחום- משרד פרסום מודעות 24 שעות, החברה הותיקה לפרסום מודעות בעיתונות. אצלנו תקבלו יחס אישי, זמינות 24/7, עיצוב גרפי מעולה וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.
לפרסום מודעה משפטית, לעילא ולעילא, יש לרתום לצדכם את הטובים ביותר בתחום.

על-מנת לפרסם מודעת הסכם פשרה בעיתונים, כדאי לפנות לחברת פרסום אשר מכירה את תחום המודעות המשפטיות על בוריו, חברה אשר מבינה את מורכבות המקרים ויודעת היכן כדאי לפרסם, מהו הגודל המתאים ביותר לתוכן וכיצד נקבל את התוצאות הטובות ביותר במחיר המשתלם ביותר.

צוות מודעות 24 מתמחה בפרסום מודעות הסכמי פשרה / מודעות תביעות ייצוגית / מודעות הסדר פשרה, לשם כך הכשרנו צוות מיוחד שמטפל במודעות אלו במקצועיות הגבוהה ביותר.  ברשות משרדנו מחלקה מיוחדת שמשרתת משרדי עורכי דין רבים.
בדרך כלל, פרסום מודעות תביעה ייצוגית או הסכם פשרה מחייב פרסום ב2 עיתונים יומיים. ניתן לקבל במשרדנו שילוב מיוחד של 2 עיתונים יומיים, לדוגמה: 

פרסום תביעה ייצוגית בידיעות + גלובס

פרסום תביעה ייצוגית בישראל היום + דה מרקר

 פרסום תביעה ייצוגית בעיתון מעריב + כלכליסט

פרסום הסכם פשרה בגלובס + דה מרקר

פרסום הסכם פשרה בישראל היום + גלובס ועוד שילובים.

רק אצלנו יש דילים מיוחדים לפרסום ושילוב של 2 עיתונים ברמה ארצית ומקומית להסדר פשרה. במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד!

לפעמים ניתנת החלטת בית משפט אשר מבקשת פרסום בעיתון ספציפי וגם פרסום בפונט או גודל מסוים. צוות מודעות 24 שעות מלווה אתכם גם לאחר פרסום המודעה ודואג לשלוח לכם את התגזירים בכל העיתונים ובכל השפות- פרסום הסכם פשרה / הסדר פשרה ברוסית ובערבית – דרכנו! 

 

מודעות הסכם פשרה ותביעה ייצוגית לדוגמה

סוגי מודעות הסכם פשרה ותביעות ייצוגיות

ישנם סוגים רבים של מודעות תביעה ייצוגית, ביניהן: תביעה ייצוגית נגד חברות מזון, תביעה ייצוגית נגד חברות תרופות, הסדר לפני תביעה, הסכם פשרה ועוד.
צוות מודעות 24 מיומן בפרסום כל סוגי המודעות הנ״ל, בכל השפות ובכל העיתונים בארץ, בין אם עיתונות מקומית, עיתונות מקצועית, מגזינים ומקומונים. בתחום המודעות המשפטיות, מתמחה במיוחד עקב הצורך בירידה לפרטים בתחום ומעביר מדי יום עשרות מודעות משפטיות לפרסום בעיתונים, מודעות מסוג: מכרזים, אסיפות נושים, מודעות חדלות פירעון, מודעת ריקול, מודעות סטטוטוריות, מודעת כונס נכסים, פירוק חברה, תביעה ייצוגית.
המודעות עוברות בדיקה מדוקדקת, מעוצבות בצורה מכובדת ומזמינה, ומוצבות בעיתונים באזורי פרסום המיטיבים עם תוכנן. כמובן שכל הפרטים לאורך שלבי הפרסום, מבוצעים לפי הדרוש בחוק, ולשביעות רצון המפרסם.
במידה ובית המשפט מחייב פרסום בשני עיתונים- במודעות 24 שעות תמצאו חבילות אטרקטיביות לפרסום במספר עיתונים. אנו דואגים לסטנדרט פרסומי אשר עומד בתנאיי החוק, בגודל המדוייק, במיקום ובעיצוב הנכונים לכם מבחינה פרסומית וכמובן, יצירת קמפיים פרסומי  שמתאים לתקציב הספציפי של כל מפרסם. אנו נייעץ לכם מהי הדרך הנכונה בתחום, מהי המדיה הנכונה לקהל היעד, נדאג לכל הפרטים קטנים כגדולים, נענה לכל השאלות בדרך עד לפרסום הסופי שיאושר על ידכם כמובן.    

 אצלנו במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לפרסום המודעה בעיתון.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון קול העיר – בני ברק

קול העיר בני ברק קול העיר הוא עיתון מוביל במגזר החרדי דתי, מופץ ב40,000 עותקים בדיוור ישיר. העיתון פונה לקהל ייחודי אך רחב, בעל חשיפה

קרא עוד »
פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »