קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות ריקול בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת ריקול

מודעות ריקול / מודעת Recall למוצרים הינה מודעה אשר קוראת לציבור הצרכנים לבוא לחנות / להנהלת החברה על מנת לבדוק את המוצר ולתקן אותו או לקבל מוצר חלופי ובמקרים מסוימים אף זיכוי כספי, נקראת גם מודעות איסוף מהשוק. נכון לחודש יולי 2020 משרד הבריאות מבקש מיבואני מזון גדולים לפרסם את המודעות ריקול ביחד עם תמונה בצבע, על מנת שהציבור יזהה את המוצר והריקול יתבצע בצורה מסודרת. מודעות אלו מתפרסמות בשלושה עיתונים מהם 2 עיתונים יומיים ואחר בשפה הערבית, לעיתים יש דרישה לפרסם גם בשפה הערבית.

סוג נוסף של מודעות ריקול הוא מודעות ריקול לתרופות – כאשר ייצור מסויים התגלה בפגום, במקרים חריגים וקיצוניים אף קוראים לצרכנים לחדול מלהשתמש בתרופה במידה והתגלה בה נזק בריאותי. כמו כן, ישנן מודעות ריקול למוצרי מזון בצבע עם תמונה, ע"פ הוראות משרד הבריאות יש לפרסם מודעות ריקול עם תמונה ובצבע בעיתונים יומיים +עיתון בערבית. גודל המודעה לא יפחת ממידות 10 ס"מ על רוחב 10 ס"מ חשוב שהמודעה תתפרסם ב2 עיתונים יומיים +עיתון בערבית, ישנן אופציות לשילובים למודעות ריקול בעיתון ואנחנו מתרגמים את המודעה לעיתון בערבית:

מודעות ריקול אמורה להתפרסם ב-2 עיתונים יומיים ומודעות 24 שעות הינו המשרד היחיד שעובד עם כל העיתונים ומציע לכם שילובים מיוחדים לפרסום מודעות אלו. רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות ריקול! 

במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיבים במיוחד! 
רק במודעות 24 שעות ישנה אפשרות למחיר אטרקטיבים בפרסום ב-2 עיתונים.

מודעות ריקול לדוגמה:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן