קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בגלובס

פרסום בעיתון גלובס

גלובס הוא עיתון כלכלי מוביל בארץ ונחשב פלטפורמה עם חשיפה אדירה לפרסום מודעת אבל. פרסום מודעת אבל בגלובס ייחשב לכם כדאי, עיתון זה יוצא בצורה יומיומית בכ-36,000 עותקים.

פרסום מודעת אבל בעיתון גלובס

נכון לחודש מאי 2020, בעיתון גלובס מתפרסמים מידי יום 3-5 מודעות אבל והשתתפות בצער. מרבית המודעות בעיתון גלובס הינן מודעות השתתפות בצער ותנחומים בעיקר מטעם חברות מסחריות, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, ארגונים וקרנות הון סיכון, בתי השקעות, חברות ביטוח, ועדי עובדים ובנקים. נהוג לפרסם את שם המשרד, החברה / הארגון אשר משתתף בצער המשפחה או החברה לצד לוגו. 
מודעות אבל מתקבלות כל יום לפרסום בערב עד השעה 14:00, מודעות האבל בעיתון גלובס מופיעות בעמודי חדשות לצד שאר המודעות ולכן החשיפה עליהן רבה יותר.

אנחנו נדאג לפרסם את המודעה במיקום מרכזי לצד מודעות אבל ובעמודי החדשות ליד שאר הפרסומים.
בנוסף לפרסום בעיתון, מודעות האבל מופיעות גם במהדורה הדיגיטלית שמופצת כבר בשעות הערב המוקדמות לקהל הקוראים 

עיתון גלובס מגיע עם מוספים נוספים ושטחי פרסום למודעות אבל ומודעות נוספות. לעיתון קהל קריאה אדיר ועם חשיפה ארצית מקיפה, הפצת העיתון בכל נקודת מכירה לעיתונים, מנויים ובדיגיטל. בעיתון הראשי (הכותרת) ובלוח מפרסמים גדלים שונים של מודעות אבל ויש צורך לבדוק איך לפרסם מודעת אבל בגלובס, איזה גדלים יש, עיצוב, מיקומים אפשריים, זמינות פרסום ועוד.

נכון לחודש דצמבר 2022 העיתון יוצא ב64000 העתקים

העיתון מופץ במהדורה דיגיטלית בערב ולמחרת בבוקר במהדורה המודפסת

מחירים למודעות אבל בגלובס

  • 4 אינטש 2100 ש"ח
  • 5 אינטש 2600 ש"ח
  • 6 אינטש 3100 ש"ח
  • 9 אינטש 4500 ש"ח
  • 12 אינטש 5900 ש"ח

פנו אלינו לפרסום מקצועי ומשתלם בעיתון גלובס 1-800-800-724

דוגמאות למודעות אבל בגלובס

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום חסויות ותשדירים

פרסום חסויות ותשדירים כולם מרותקים למסכים ולכן אנחנו מציעים לכם חבילות חסויות בכל הערוצים המובילים. תשדירים קצרים וגם ארוכים יותר בערוצים 13 ,12 ,14 5 ,11.

קרא עוד »

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »