קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בגלובס

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

גלובס הינו עיתון כלכלי מוביל בארץ ונחשב פלטפורמה עם חשיפה אדירה לפרסום מודעת אבל. פרסום מודעת אבל בגלובס ייחשב לכם כדאי, עיתון זה יוצא בצורה יומיומית בכ-36,000 עותקים. נכון לחודש מאי 2020, בעיתון גלובס מתפרסמים מידי יום -3-5 מודעות אבל והשתתפות בצער. מרבית המודעות בעיתון גלובס הינן מודעות השתתפות ותנחומים בעיקר מטעם חברות מסחריות, משרדי עורכי דין ,משרדי רואי חשבון ,ארגונים וקרנות הון סיכון, בתי השקעות, חברות ביטוח, ועדי עובדים ובנקים. נהוג לפרסם את שם המשרד ,החברה / הארגון אשר משתתף בצער המשפחה או החברה לצד לוגו. 

מודעות אבל מתקבלות כל יום לפרסום בערב עד השעה 14:00, המודעות אבל בעיתון גלובס מופיעות בעמודי חדשות לצד שאר המודעות ולכן החשיפה עליהן רבה יותר. אנחנו נדאג לפרסם את המודעה במיקום מרכזי לצד מודעות אבל ובעמודי החדשות ליד שאר הפרסומים.
בנוסף לפרסום בעיתון ,המודעות אבל מופיעות גם במהדורה הדיגיטלית שמופצת כבר בשעות הערב המוקדמות לקהל הקוראים 

עיתון גלובס מגיע עם מוספים נוספים ושטחי פרסום למודעות אבל ומודעות נוספות. לעיתון קהל קריאה אדיר ועם חשיפה ארצית מקיפה, הפצת העיתון בכל נקודת מכירה לעיתונים, מנויים ובדיגיטל. בעיתון הראשי (הכותרת) ובלוח מפרסמים גדלים שונים של מודעות אבל ויש צורך לבדוק איך לפרסם מודעת אבל בגלובס, איזה גדלים יש, עיצוב, מיקומים אפשריים, זמינות פרסום ועוד.

לדוגמאות למודעות אבל בגלובס

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן