קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בהארץ

עיתון הארץ הוא אחד מהעיתונים היומיים המובילים בישראל ומהווה פלטפורמה בעלת חשיפה אדירה לפרסום מודעות אבל. פרסום מודעת אבל בהארץ אפקטיבי במיוחד עבור משפחות המעוניינות לשמר את זיכרון יקיריהם וליידע את מעגל הקרובים הרחב יותר בסידורי ההלוויה והשבעה. ברגעים הקשים ביותר, גם במידה ומדובר בהודעה פטירת פתאומית, צוות מודעות 24 שעות זמין על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר לפרסום מודעת אבל בהארץ, בכל שעה ביום.

היתרונות המרכזיים של פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ

נגיש גם לציבור המבוגר

למרות העובדה שהדיגיטל והרשתות החברתיות שולטות בנתח ניכר מענף הפרסום, לא לכל קהלי היעד נוח להשתמש בכלים אלו. עבור הציבור המבוגר יותר, העיתונים הארציים הם מקור צריכת המידע העיקרי והנוח ביותר. מכיוון שלמרבה הצער מקרים רבים של מוות קורים בגילאים המבוגרים יותר, פרסום מודעת אבל בעיתון או מודעה משפחתית הוא אופציה מועדפת על חלק גדול מהמשפחות האבלות.

זיכרון לדורות

בניגוד למאות אלפי עמודי האינטרנט ביניהם נעלמות ידיעות רבות, פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ ישמש את המשפחה כזיכרון למשך שנים. את העיתון ניתן לשמור ובאמצעותו לחלוק כבוד אחרון לנפטר בצורה ייחודית. למעשה, למודעת אבל בעיתון יש ערך סנטימנטלי שמלווה את הקרובים גם שנים לאחר פטירת בן המשפחה.

קהל מנויים נאמן

עיתון הארץ נודע במספר מכובד מיוחד של מנויים וותיקים. משפחות רבות מנויות על העיתון ומקפידות לעבור על כל העמודים, כך שפרסום מודעת אבל בעיתון הארץ הוא דרך מצוינת לקבלת חשיפה רחבה בקרב קהל יעד איכותי וממוקד.

כיצד ניתן לפרסם מודעת אבל בעיתון הארץ?

מדור האבל בעיתון הארץ מתפרסם הן בימי חול והן בסופי השבוע, כך שאת פרסום המודעה ניתן לבצע בהתאם לתאריך ההלוויה או להתאימו לתקציב שברשותכם. הפרסום עצמו מתבצע בצורה נוחה ומהירה באמצעות המייל או הוואטסאפ, וצוות מודעות 24 שעות זמין על מנת לסייע לכם בעיצוב וניסוח המודעה בהתאם לכללים הנהוגים. בנוסף, נבצע עבורכם בקרת איכות על מנת להימנע משגיאות ולוודא שהמודעה תפורסם במקום בולט בעיתון.

אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לפרסום מודעת אבל בעיתון, היא הנוחות והזריזות באמצעותן ניתן להוציא את הפרסום אל הפועל. ברגעים בהם המשפחה מתאבלת על פטירת יקיריה, ישנה משמעות עצומה להקלה על התהליך על מנת שלא להכביד יתר על המידה על האבלים. צוות מודעות 24 שעות מבין ללבכם ברגעים הקשים וערוך על כדי לאפשר לכם לפרסם מודעת אבל בעיתון בקלות ובמהירות.

דוגמאות למודעות אבל בעיתון הארץ

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל