קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות

מדוע אנשים מפרסמים מודעת אבל?

פרסום מודעת אבל הוא מנהג וותיק שהשתרש כאחת מהדרכים היעילות ביותר לחלוק כבוד אחרון לבן משפחה או קרוב שהלך לעולמו. המטרה העיקרית של פרסום מודעת אבל בעיתון היא ליידע את קרובי הנפטר בפטירתו, במועד ההלוויה ובמיקום בו יושבת המשפחה שבעה. אך לא כל עיתון מעניק את החשיפה הרצויה למודעת האבל ומאפשר תפוצה בקרב מגוון קהלי יעד. ידיעות אחרונות הוא אחד משלושת העיתונים הנפוצים בישראל. עם קהל מנויים וותיק ונאמן ותדמית יוקרתית ואמינה, פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות הוא הנוסחה הבטוחה לקבלת תפוצה רחבה. במידה ואתם מתמודדים עם מוות של בן משפחה או חבר קרוב ומעוניינים לפרסם מודעת אבל בידיעות אחרונות, אנחנו כאן כדי לסייע לכם.

מדוע כדאי לפרסם מודעת אבל בידיעות אחרונות?

ידיעות אחרונות מתפרסם עם מגוון רחב של מוספים ושטחי פרסום למודעות אבל, אותן ניתן לפרסם בכל ימות השבוע כולל הסופ"ש. מדור האבל בעיתון ידיעות אחרונות ממוקם בין עמודי החדשות הזוכים לחשיפה עצומה בקרב מנויים וקוראים מזדמנים. עם למעלה מ-400,000 עותקים בימי חול וכמעט 800,000 עותקים בסופ"ש, פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות הוא פלטפורמה לחשיפה אדירה.

בנוסף לחשיפה העצומה שמעניק העיתון, ישנה משמעות לתדמית היוקרתית שצבר במהלך השנים. פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות הוא ללא ספק אחד מהסממנים המכובדים והמוערכים ביותר בקרב המשפחות האבלות.

עיצוב מודעת אבל בידיעות אחרונות

מרבית מודעות האבל או ההשתתפות בצער המתפרסמות בעיתונים, מתאפיינות בנוסח ועיצוב דומים. יחד עם זאת, ניתן להוסיף אמירה או תמונה של הנפטר על מנת להעניק למודעה מגע אישי יותר. בין אם התנסיתם בעבר בפרסום מודעת אבל בעיתון ובין אם זו הפעם הראשונה, אנחנו כאן כדי לדאוג שהמודעה שלכם תקבל את הבולטות הראויה לה. צוות הגרפיקה המיומן ועתיר הניסיון של מודעות 24 שעות, יעצב עבורכם מודעה בולטת שתכבד את זכר יקירכם ולא תיבלע בין שאר המודעות במדור האבל בעיתון.

זמינות מלאה בכל שעה

עד לא מזמן, נתקלו משפחות רבות שנדרשו לפרסם מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות, בזמני המתנה ארוכים ותהליך מסורבל ואיטי. בשנים האחרונות ועם התפתחות דרכי ההתקשרות הדיגיטליים, חל שינוי משמעותי בתחום וכיום, ניתן לפרסם מודעת אבל בידיעות אחרונות בקלות ובמהירות.

אנחנו מזמינים אתכם לשלוח לנו את נוסח המודעה שתרצו לפרסם במייל או בוואטסאפ, וכעבור מספר דקות נשלח אליכם עיצוב להגהה. לאחר הפרסום, תקבלו סריקה של המודעה מהעיתון לנוחותכם. גם במידה ונתקלתם במצב בו קיבלתם הודעת פטירה בשעות הלילה המאוחרות או בסוף השבוע, אנחנו זמינים כדי לסייע לכם להוציא את הפרסום לפועל מהיום למחר.

דוגמאות לפרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות

החל מתאריך 15.1.2023 המחירים במודעות אבל יהיו כדלקמן:

מחיר אינטש אבל יום חול-685 ש"ח ,לא כולל מע"מ (המחיר הקודם היה 650 ₪ )

מחיר אינטש אבל יום שישי- 870 ש"ח , לא כולל מע"מ (המחיר הקודם היה 830 ₪ )

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל