קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל במעריב

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ברבות השנים ביססו העיתונים הארציים את מעמדם כמקור מידע אמין ורלוונטי. בישראל, עומדים העיתונים הוותיקים בראש אמצעי התקשורת המסורתיים ונהנים מקהל קוראים נאמן במיוחד. כחלק ממנהגי האבלות והסידורים הלוגיסטיים אותם מבצעות המשפחות האבלות, מתבלט נוהג פרסום מודעת אבל בעיתון על מנת ליידע את הציבור הכללי ואת קרובי הנפטר בהודעת הפטירה. כמו כן, כוללות מודעות האבל מידע על ההלוויה והשבעה ולעתים גם תמונה של הנפטר.

העיתון מעריב הוא אחד מהעיתונים הנקראים בישראל ובהתאם למדד הפופולאריות שלו ולחשיפה הרחבה שהוא מעניק למפרסמים בו – ברגעים קשים וכואבים, בוחרות משפחות רבות לפרסם בו מודעות אבל, השתתפות בצער ותנחומים.

פרסום מודעת אבל בעיתון ותיק

משפחות הנפטרים שבוחרות בפרסום מודעת אבל במעריב שואפות לחלוק כבוד אחרון ליקיריהם. לא רק משפחות מדרגה ראשונה מפרסמות מודעות אבל במעריב, אלא גם חברות וגופים עסקיים המעוניינים לפרסם מודעת השתתפות בצער למשפחת עובד שהלך לעולמו או לקולגה עסקית שאיבד בן משפחה.

 ישנה משמעות עצומה לעיתון בו מתפרסמת המודעה, שכן המטרה המרכזית בפרסום היא קבלת חשיפה רחבה בקרב מגוון קהלי יעד. היתרון האדיר של העיתון מעריב טמון בעובדה שהוא נהנה מקהל מנויים גדול במיוחד כמו גם מקונים מזדמנים הרוכשים אותו בחנויות ובדוכנים השונים. מדור האבל במעריב מתפרסם בין עמודי החדשות, כך שהוא חשוף לכלל הקוראים.

היבט נוסף ומשמעותי במיוחד הוא התדמית היוקרתית והאמינה של עיתון מעריב. מכיוון שפרסום מודעת אבל הוא עניין עדין המערב רגשות רבים, בוחרות המשפחות האבלות בפרסום בעיתונים בעלי מוניטין חיובי בקרב הקוראים. במקרים אלו, פרסום מודעת אבל בעיתון מעריב היא אופציה מצוינת שעונה על כלל הדרישות.

איך ניתן לפרסם מודעת אבל במעריב?

במידה ואתם מעוניינים לפרסם מודעת אבל במעריב, משרד הפרסום מודעות 24 שעות ערוך להציע לכם את המחירים המשתלמים ביותר בזמן קצר וביעילות הנדרשת. את נוסח המודעה תוכלו לשלוח אלינו בוואטסאפ או במייל ואנחנו נעצב עבורכם מודעה מכובדת שתקבל את הבולטות הראויה לה בעיתון. אנחנו מודעים לרגישות הכרוכה בעניין, וזמינים על מנת לסייע לכם לבצע הגהה ובקרת איכות למודעה, על מנת להימנע מטעויות.

מודעות אבל לדוגמא בעיתון מעריב

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן