קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בעיתון בעידן החדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום מודעת אבל

לכל אורך ההיסטוריה, הבעת אבל היא הדבר הקשה ביותר. בכל פעם שפוקד אותנו אבדן, אנו חשים אבל כבד.
זאת הסיבה שבגללה פרסום מודעת אבל בעיתון ובכלל הוא פעולה מורכבת שלוקחת בחשבון בעת ביצועה הרבה מאוד גורמים בחשבון. בזמנים הללו, דרושה התמיכה וההבנה של אנשי מקצוע מיומנים בתחום. פרסום בעיתון חייב להתבצע בזהירות, תוך הבנה ואמפתיה לסבל ולמכאוב של מי שאיבד זה עתה אדם קרוב.
כיצד הפך הנושא של פרסום מודעת אבלות לחלק כל כך חשוב בתהליך הפרידה מהנפטר?
איך קרה שלמרות ההתקדמות הטכנולוגית, עדיין יש מקום גם לפרסום מודעות בעיתונים ובתקשורת הכתובה?

פרסום מודעת אבלות – השתתפות בצער מרחוק

אחד המאפיינים של העידן המודרני בכלל ושל עידן הקורונה בפרט הוא הריחוק. אם עד לא מכבר היו בני משפחה אחת או קבוצת אנשים אחת מרוכזים באזור מצומצם, העידן המודרני יצר חלוקה מחודשת ואילוצים שעד עתה לא הכרנו.
חלקנו לא יכולים להגיע לנחם היות ונמצאים בקבוצת סיכון, קבוצת גיל, חלק עברו מהכפר לעיר וחלק עברו לאזורים אחרים לגמרי.
כתוצאה מהשינויים הללו, השתנו גם מנהגי האבלות. אם בעבר כל המשפחה השתתפה בטקסי האשכבה והאבלות, הרי שהריחוק מונע היום מחלק ניכר מבני המשפחה להשתתף בהם. פרסום מודעת אבל והבעת צער הפכו, לסוג של תחליף להשתתפות פעילה בהלוויה, שלא לדבר על ביקור ניחומים בבית המשפחה.
מנגד, אותו ריחוק עצמו מנע את האפשרות של המשפחה האבלה להודיע לכל הקרובים על המוות המצער.
העלויות הגבוהות של שיחות הטלפון בעבר, מנעו גם אפשרות של הודעה טלפונית אישית. הפתרון הפשוט ביותר היה, לפיכך, פרסום בעיתון.

מודעות אבל בעידן המודרני

בשנים האחרונות מצאה הטכנולוגיה במידה רבה פתרון לנושא הריחוק. הוזלה משמעותית במחירי שיחות הטלפון מצד אחד ותוכנות המסרים המיידיים כדוגמת וואטצאפ מצד שני, מאפשרים כיום להעביר הודעות בתוך שניות למספר גדול של אנשים.
שיחות וידיאו, כולל שיחות זום רבות משתתפים, מאפשרות לשמור על קשר גם בריחוק. ובכל זאת – פרסום מודעת אבל בעיתון עדיין מתבצע, והרבה.
פרסום בעיתון מעריב לדוגמה, מחליף למעשה את התשבחות הנישאות בהלוויה והמחמאות לכבוד המת.
המודעות המתפרסמות משקפות את היחס של המפרסמים לנפטר מצד אחד ואת המעמד שהיה לו מצד שני. ככל הנראה, המצב הזה עתיד להימשך עוד זמן רב, ובצדק. אם יש לכם עניין לפרסם מודעת אבלות, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם להמשך התהליך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן