קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בעיתון – כל מה שצריך לדעת

פרסום מודעת אבל הוא אחד מהתהליכים החברתיים המקובלים לאחר פטירתו של אדם.
לצד רגעי הכאב וההלם הכרוכים בפטירתו של בן משפחה, נדרשים הקרובים ליידע את משפחת הנפטר והמעגלים החברתיים הסובבים אותו אודות סידורי ההלוויה, מועד הטקס והשבעה.
בנוסף להיבט הפרקטי, פרסום מודעת אבל בעיתון נחשב לאמצעי יוקרתי במיוחד להוקרת זכר הנפטר ומקובל גם בפורמט השתתפות בצער, בו חברות מביעות תנחומים למשפחת עובד או קולגה שהלך לעולמו.
פרסום מודעת אבל בעיתון היא אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר להביע כבוד לנפטר ובה בעת ליידע את המעגלים הקרובים והרחוקים הסובבים אותו במועד ההלוויה והשבעה.
אם בעבר נאלצה המשפחה לגשת לבית דפוס על מנת לעצב ולהדפיס את מודעת האבל, או להמתין שעות ארוכות בטלפון כדי ליצור קשר עם מדורי האבל בעיתונים הארציים – כיום, ניתן לפרסם מודעת אבל בעיתון בלחיצת כפתור.

היכן מפרסמים מודעת אבל?

במרבית המקרים, מעדיפים קרובי הנפטר לפרסם מודעת אבל באחד מהעיתונים הגדולים והמובילים בישראל, על מנת לקבל את החשיפה הרחבה ביותר. מדורי האבל בעיתונים נחשבים ליוקרתיים במיוחד, מופיעים בין עמודי החדשות בעיתון ומתפרסמים בימי חול ובסופי השבוע.
לדוגמא, פרסום מודעת אבל בישראל היום נחשב ליעיל במיוחד, שכן מדובר בחינמון המחולק מידי יום בלמעלה מ-450,000 עותקים. אך לצד הפרסום בעיתון חינמי, פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות מניב גם הוא חשיפה עצומה, בשל העובדה שמדובר באחד משלושת העיתונים הנפוצים במדינה.
חלק מהמשפחות, מעדיפות לפרסם מודעת אבל בעיתון אשר רוב בני המשפחה והחברים הקרובים מנויים אליו, לכן – פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ הפופולארי בקרב מנויים נחשב גם הוא למועדף על חלק מהאבלים.

איך מנסחים ומעצבים מודעת אבל?

רוב מודעות האבל מתפרסמות בשחור לבן, בנוסח ובפונט סטנדרטיים. המודעה מכילה את שם הנפטר, תאריך ההלוויה המיועד, מועד השבעה ושמות האבלים. בחלק מן המקרים, בוחרת המשפחה להוסיף גם אמירה אישית או תמונה במודעה. חשוב להקפיד על הפרטים הקטנים על מנת שלא ליצור בלבול ועוגמת נפש לאחר הפרסום בעיתון.
עלות פרסום המודעה הוא נגזרת ישירה של הגודל שלה – ככל שהמודעה תהיה גדולה ותתפרש על שטח רחב יותר בעיתון, כך יטפס גם מחיר הפרסום. בנוסף, ישנו הבדל משמעותי בין פרסום מודעת אבל בעיתון ביום חול לבין פרסום בסופי שבוע בו העלות גבוהה יותר.

איך מפרסמים מודעת אבל בעיתון?

בניגוד לימים עברו בהם פרסום מודעת אבל היה תהליך ארוך ומסורבל, כיום ישנו רצון שלא להכביד על המשפחה האבלה ולאפשר תהליך מהיר ופשוט ככל האפשר. בשיחת טלפון קצרה או בשליחת הודעת WhatsApp, תוכלו להעביר את נוסח המודעה ולקבל עיצוב מוכן בתוך דקות ספורות.
גם במידה ותתקשרו בשעות הערב המאוחרות, ניתן יהיה לפרסם את המודעה שלכם כבר ביום שלמחרת על מנת לוודא שההודעה על מועד ההלוויה תגיע לציבור הרחב.
משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעת אבל בעיתונים וזמין בכל שעות היממה על מנת לספק לכם את השירות המהיר בזמינות מלאה. צוות מומחי הפרסום של מודעות 24 שעות, יסייע לכם בניסוח המודעה, יספק לכם עיצוב הכלול בשירות עצמו וידאג לפרסום המודעה במיקום בולט בעיתון שתבחרו.

חייגו חינם למודעות 24 שעות טלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל