קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אזכרה בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יום השנה לפטירתו של אדם הוא ציון דרך מכונן עבור המשפחה והקרובים. שנת האבל הראשונה היא שנה מאתגרת המציבה בפני קרובי הנפטר אתגרים רגשיים רבים, יחד עם הצורך להסתגל למצב החדש שנכפה עליהם. גם בשנים הבאות לאחר שנת האבל, מתמודדים המשפחה והקרובים עם החלל שנותר. פרסום מודעת אזכרה בעיתון הוא עניין רגיש המצריך סבלנות והקפדה על כל פרט ופרט. לכן, מעדיפות משפחות רבות לפנות למשרד פרסום המתמחה בפרסום מודעות מסוג זה, על מנת לקבל ייעוץ בנוגע לניסוח ולעיצוב המתאימים.

במידה ואתם מתלבטים בנוגע לפרסום מודעת אזכרה בעיתון ותוהים מה הבדל בין סוגי המודעות השונים ומהי הדרך הפשוטה ביותר לפרסם – ריכזנו עבורכם את כל הפרטים החשובים.

מה ההבדל בין מודעת אבל למודעת אזכרה?

אחת מדרכי ההתמודדות עם אובדן היא חלוקת כבוד לנפטר באמצעות פרסום מודעת אזכרה בעיתון. בשונה ממודעות אבל המבשרת על פטירת הנפטר, מודעת אזכרה הינן מודעות יידוע, המעדכנות את מעגל המכרים של הנפטר על מנהג העלייה לקבר כחלק ממסורת הדת. בנוסף, מודעות אזכרה מציינות עלייה לקבר לאחר חודש (30 יום) מקבורת הנפטר, אזכרה לאחד-עשר חודשים ואזכרה שנתית. מודעות אלו מתפרסמות גם ע"פ נוהג מסורתי בראש חודש ניסן וכדומה. 

כמו כן, בחלק מהמקרים מתפרסמות מודעות אזכרה בתוך בית האבלים או בקרבתו באותה שכונה. מרבית המשפחות האבלות או הקרובים יוצרים עימנו קשר לצורך פרסום מודעת אזכרה לצורך תזכור הציבור גם במידה וזו אזכרה של אישיות ידועה בקהילה או ארצית.

באיזה עיתונים כדאי לפרסם מודעת אזכרה?

בדומה לפרסום מודעת אבל בעיתון, המטרה העיקרית של פרסום מודעת אזכרה בעיתון, היא קבלת חשיפה בתפוצה רחבה. לכן, מעדיפות מרבית המשפחות לפרסם את המודעה באחד מהעיתונים הארציים הנפוצים בישראל. פרסום מודעת אזכרה בישראל היום היא אחת מהדרכים המועדפות לקבלת חשיפה בקרב קהלי יעד שונים, שכן העיתון מחולק בחינם במאות אלפי עותקים בתחנות הרכבת, בצמתים מרכזיים ובפינות הרחוב.

בחלק מהמקרים, מעדיפה המשפחה לפרסם מודעה אזכרה בעיתון עליו מנויים בני המשפחה וחבריו של הנפטר. פרסום מודעת אזכרה בעיתון הארץ היא דוגמא מצוינת לקבלת חשיפת בקרב קהל יעד ממוקד, בעיתון הנהנה מקהל מנויים ותיק ונאמן.

פרסום מודעת אזכרה בלחיצת כפתור

בניגוד לימים עבור בהם פרסום מודעת אזכרה בעיתון היה הליך מסורבל וארוך, כיום ניתן לבצע פרסום תוך דקות ספורות באמצעות הסמארטפון או המייל.

במידה ואתם צריכים מודעה במלאת שלושים או מודעה במלאת שנה, מוזמנים לפנות אלינו. תוכלו לבחור דוגמאות למודעות אבל בעיתון שיעוצבו על ידנו. כדי לעצב מודעה אזכרה בולטת, עם תשומת לב ושונה משאר המודעות: צוות הסטודיו שלנו ב"מודעות 24 שעות" מנוסה בעיצוב גרפי ייחודי ויודע להתאים לכם את כל סוגי מודעות האבל, משפחתיות, תנחומים וצער בעיתונים. כמו כן אנו מספקים מודעות אזכרה בשפה הערבית, אנגלית ורוסית.

צוות מודעות 24 שעות זמין עבורכם לפרסום מודעות אבל, מודעות משפחתיות ומודעות אזכרה מכל סוג שהוא ובכל שעות היממה. מודעות 24 שעות היחידים שעובדים עם כל העיתונים ועם כל האתרים בישראל.

לפרסום מודעת אזכרה בפורטל אנדרטה לזיכרון והנצחת נפטרים ללא עלות, לחצו כאן.

דוגמאות לפרסום מודעת אזכרה:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן