קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת דרושים בעיתון

גיוס עובדים

הפך לאחת מהמשימות המאתגרות ביותר עבור ארגונים פרטיים וציבוריים רבים. בניגוד לימים עברו בהם נהרו מאות מועמדים אל אותה המשרה, כיום, הפך שוק התעסוקה לתחרותי יותר, גם בעבור המעסיקים. פרסום מודעת דרושים בעיתון מהווה כבר שנים שיטה יעילה במיוחד לגיוס עובדים איכותיים למגוון משרות. אבל איך עושים את זה נכון? הסוד טמון במציאת המדיה המתאימה, ידע והרבה ניסיון.

עבורכם, המעסיקים, המגייסים ומנהלי/ות משאבי האנוש, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעת דרושים בעיתון.

תפוצה רחבה היא המפתח להצלחה

פרסום בעיתון מעניק לכם את היתרון המשמעותי ביותר – חשיפה רחבה למגוון עצום של קהלים. העיתונים הארציים מופצים במאות אלפי עותקים בימי חול, ובסופי השבוע תפוצתם אף רחבה יותר, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמודעת דרושים שמתפרסמת במדורי הדרושים הייעודיים בעיתונים, תספק לכם תוצאות תוך זמן קצר.

השיטה הטובה ביותר לגיוס עובדים

פרסום בלוח אולג'ובס, לוח הדרושים של ידיעות אחרונות, הוא האופציה המועדפת על בעלי עסקים, מועצות אזוריות, עיריות וגופים ציבוריים רבים. המשוואה פשוטה ויעילה להפליא – הפרסום בלוח אולג'ובס נותן תוצאות בשטח, מניב מספר משמעותי של פניות רלוונטיות ומספק יחסי המרה חסרי תקדים. רוצים לגלות איך זה עובד? ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על פרסום בלוח אולג'ובס של ידיעות אחרונות.

חיפוש עבודה אקטיבי

כולם מכירים את המשפט – "לחפש עבודה זאת עבודה"; אין ספק שתהליך מציאת המשרה האידאלית הפך למורכב יותר בשנים האחרונות, ומצריך מהמועמדים לחפש באופן אקטיבי את מקום העבודה המתאים להם. כאן נכנס לתמונה פרסום מודעת הדרושים בעיתון: המועמדים מחפשים באופן אקטיבי את המודעות במדורי הדרושים בעיתונים, ואתם נהנים מפניות איכותיות במיוחד.

מיקוד גיאוגרפי לגיוס איכותי

במקרים מסוימים, מעדיפים מעסיקים למקד את חיפוש המועמדים באזור מסוים. היבט המיקוד חשוב במיוחד כאשר מדובר בעסקים קטנים ומקומיים, שמתקשים להשקיע סכומים גבוהים בגיוס עובדים. במצבים אלה – הפתרון פשוט ונוח. פרסום מודעת דרושים במקומונים תספק לכם את היעילות הדרושה, שכן הפרסום במקומונים זול משמעותית מהפרסום בעיתונים הארציים, ופונה לקהלי יעד ממוקדים המחפשים משרות באזור מסוים בארץ.

עיצוב מודעה בולטת ואטרקטיבית

הרושם הראשוני הוא אחד מההיבטים החשובים ביותר בפרסום מודעת דרושים בעיתון, שתמשוך אליה כמה שיותר קהלים ופניות. מודעה בולטת, מנוסחת באופן שיווקי ושנמצאת במיקום מרכזי בעיתון, תעשה את העבודה עבורכם, תגדיל משמעותית את מספר הפניות האיכותיות שתקבלו ותמצב אתכם כמעסיקים מובילים.

הקפדה על ניסוח נכון

כמשרד שחי את עולם גיוס העובדים, צברנו ניסיון עשיר בניסוח נכון של מודעות דרושים שימשכו כמה שיותר פניות. הפרמטרים החשובים ביותר שיש לכלול במודעת דרושים הם:

  • מיקום המשרה
  • משרה מלאה/חלקית
  • תנאי המשרה
  • דרכי הגעה

על מנת שתגיעו לקבל פניות רלוונטיות ככל האפשר, וכדי להימנע מקבלת מאסה של קורות חיים שאינם עומדים בקנה אחד עם דרישות הסף למשרה, ישנה חשיבות עצומה לאופן בו משווקת ומנוסח המודעה. אנחנו כאן כדי לסייע לכם להפיק את המירב מהמודעה, ולנסח אותה בצורה האטרקטיבית ביותר.

ליווי מנהלי/ות משאבי אנוש ומגייסים

מודעות 24 שעות משרת נאמנה עשרות מנהלי/ות רווחה ומשאבי אנוש בגיוס עובדים איכותיים למגוון עשיר של משרות. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, ונשמח לייעץ לכם בנוגע למדיה האפקטיבית ביותר לפרסום, ניסוח מודעה מוצלח והעיצוב שיניב לכם את התוצאות הטובות ביותר.

בעשרות שנות עבודתנו בתחום, יצרנו קשרים ענפים עם כל העיתונים בישראל, ארציים ומקומיים כאחד. המטרה המרכזית שמנחה אותנו היא לדאוג שתקבלו את הפניות האיכותיות ביותר תוך זמן קצר וללא מאמץ.

גיוס עובדים הפכה לאחת מהמשימות המאתגרות ביותר עבור ארגונים פרטיים וציבוריים רבים. בניגוד לימים עברו בהם נהרו מאות מועמדים אל אותה המשרה, כיום, הפך שוק התעסוקה לתחרותי יותר, גם בעבור המעסיקים. פרסום מודעת דרושים בעיתון מהווה כבר שנים שיטה יעילה במיוחד לגיוס עובדים איכותיים למגוון משרות. אבל איך עושים את זה נכון? הסוד טמון במציאת המדיה המתאימה, ידע והרבה ניסיון.

עבורכם, המעסיקים, המגייסים ומנהלי/ות משאבי האנוש, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעת דרושים בעיתון.

נכון לתאריך 19.02.2023 משרדנו נחשב למוביל בישראל ברכש מדיה בלוחות הדרושים

ניתן לרכוש חבילות / בנקים / משרות ועוד

לפרטים פנו / אווה / גל / אור / סתיו / מעיין / שחר / עדן / אסתי / מירה

גיוס עובדים – גם בדיגיטל

במודעות 24 שעות לא קופאים על השמרים – צוות הדיגיטל המקצועי שלנו עומד לשירותכם ומציע את מסלולי הפרסום האטרקטיביים ביותר לפרסום דרושים בפייסבוק, אינסטגרם ובאתרי הדרושים הפופולאריים בישראל. בנוסף, דרכנו תוכלו לגייס עובדים באתר הפופולארי אולג'ובס, במחירים המשתלמים ביותר בשוק.

פרסום מודעת דרושים
פרסום מודעת דרושים
מודעות דרושים לדוגמה

דוגמאות פרסום מודעות דרושים - מודעות 24 שעות

דוגמאות למודעות דרושים בשפה הערבית

דוגמאות למודעות דרושים בכירים בעיתון

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »