קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת דרושים בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

גיוס עובדים

הפך לאחת מהמשימות המאתגרות ביותר עבור ארגונים פרטיים וציבוריים רבים. בניגוד לימים עברו בהם נהרו מאות מועמדים אל אותה המשרה, כיום, הפך שוק התעסוקה לתחרותי יותר, גם בעבור המעסיקים. פרסום מודעת דרושים בעיתון מהווה כבר שנים שיטה יעילה במיוחד לגיוס עובדים איכותיים למגוון משרות. אבל איך עושים את זה נכון? הסוד טמון במציאת המדיה המתאימה, ידע והרבה ניסיון.

עבורכם, המעסיקים, המגייסים ומנהלי/ות משאבי האנוש, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעת דרושים בעיתון.

תפוצה רחבה היא המפתח להצלחה

פרסום בעיתון מעניק לכם את היתרון המשמעותי ביותר – חשיפה רחבה למגוון עצום של קהלים. העיתונים הארציים מופצים במאות אלפי עותקים בימי חול, ובסופי השבוע תפוצתם אף רחבה יותר, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמודעת דרושים שמתפרסמת במדורי הדרושים הייעודיים בעיתונים, תספק לכם תוצאות תוך זמן קצר.

השיטה הטובה ביותר לגיוס עובדים

פרסום בלוח אולג'ובס, לוח הדרושים של ידיעות אחרונות, הוא האופציה המועדפת על בעלי עסקים, מועצות אזוריות, עיריות וגופים ציבוריים רבים. המשוואה פשוטה ויעילה להפליא – הפרסום בלוח אולג'ובס נותן תוצאות בשטח, מניב מספר משמעותי של פניות רלוונטיות ומספק יחסי המרה חסרי תקדים. רוצים לגלות איך זה עובד? ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על פרסום בלוח אולג'ובס של ידיעות אחרונות.

חיפוש עבודה אקטיבי

כולם מכירים את המשפט – "לחפש עבודה זאת עבודה"; אין ספק שתהליך מציאת המשרה האידאלית הפך למורכב יותר בשנים האחרונות, ומצריך מהמועמדים לחפש באופן אקטיבי את מקום העבודה המתאים להם. כאן נכנס לתמונה פרסום מודעת הדרושים בעיתון: המועמדים מחפשים באופן אקטיבי את המודעות במדורי הדרושים בעיתונים, ואתם נהנים מפניות איכותיות במיוחד.

מיקוד גיאוגרפי לגיוס איכותי

במקרים מסוימים, מעדיפים מעסיקים למקד את חיפוש המועמדים באזור מסוים. היבט המיקוד חשוב במיוחד כאשר מדובר בעסקים קטנים ומקומיים, שמתקשים להשקיע סכומים גבוהים בגיוס עובדים. במצבים אלה – הפתרון פשוט ונוח. פרסום מודעת דרושים במקומונים תספק לכם את היעילות הדרושה, שכן הפרסום במקומונים זול משמעותית מהפרסום בעיתונים הארציים, ופונה לקהלי יעד ממוקדים המחפשים משרות באזור מסוים בארץ.

עיצוב מודעה בולטת ואטרקטיבית

הרושם הראשוני הוא אחד מההיבטים החשובים ביותר בפרסום מודעת דרושים בעיתון, שתמשוך אליה כמה שיותר קהלים ופניות. מודעה בולטת, מנוסחת באופן שיווקי ושנמצאת במיקום מרכזי בעיתון, תעשה את העבודה עבורכם, תגדיל משמעותית את מספר הפניות האיכותיות שתקבלו ותמצב אתכם כמעסיקים מובילים.

הקפדה על ניסוח נכון

כמשרד שחי את עולם גיוס העובדים, צברנו ניסיון עשיר בניסוח נכון של מודעות דרושים שימשכו כמה שיותר פניות. הפרמטרים החשובים ביותר שיש לכלול במודעת דרושים הם:

  • מיקום המשרה
  • משרה מלאה/חלקית
  • תנאי המשרה
  • דרכי הגעה

על מנת שתגיעו לקבל פניות רלוונטיות ככל האפשר, וכדי להימנע מקבלת מאסה של קורות חיים שאינם עומדים בקנה אחד עם דרישות הסף למשרה, ישנה חשיבות עצומה לאופן בו משווקת ומנוסח המודעה. אנחנו כאן כדי לסייע לכם להפיק את המירב מהמודעה, ולנסח אותה בצורה האטרקטיבית ביותר.

ליווי מנהלי/ות משאבי אנוש ומגייסים

מודעות 24 שעות משרת נאמנה עשרות מנהלי/ות רווחה ומשאבי אנוש בגיוס עובדים איכותיים למגוון עשיר של משרות. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, ונשמח לייעץ לכם בנוגע למדיה האפקטיבית ביותר לפרסום, ניסוח מודעה מוצלח והעיצוב שיניב לכם את התוצאות הטובות ביותר.

בעשרות שנות עבודתנו בתחום, יצרנו קשרים ענפים עם כל העיתונים בישראל, ארציים ומקומיים כאחד. המטרה המרכזית שמנחה אותנו היא לדאוג שתקבלו את הפניות האיכותיות ביותר תוך זמן קצר וללא מאמץ.

גיוס עובדים הפכה לאחת מהמשימות המאתגרות ביותר עבור ארגונים פרטיים וציבוריים רבים. בניגוד לימים עברו בהם נהרו מאות מועמדים אל אותה המשרה, כיום, הפך שוק התעסוקה לתחרותי יותר, גם בעבור המעסיקים. פרסום מודעת דרושים בעיתון מהווה כבר שנים שיטה יעילה במיוחד לגיוס עובדים איכותיים למגוון משרות. אבל איך עושים את זה נכון? הסוד טמון במציאת המדיה המתאימה, ידע והרבה ניסיון.

עבורכם, המעסיקים, המגייסים ומנהלי/ות משאבי האנוש, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעת דרושים בעיתון.

גיוס עובדים – גם בדיגיטל

במודעות 24 שעות לא קופאים על השמרים – צוות הדיגיטל המקצועי שלנו עומד לשירותכם ומציע את מסלולי הפרסום האטרקטיביים ביותר לפרסום דרושים בפייסבוק, אינסטגרם ובאתרי הדרושים הפופולאריים בישראל. בנוסף, דרכנו תוכלו לגייס עובדים באתר הפופולארי אולג'ובס, במחירים המשתלמים ביותר בשוק.

מודעות דרושים לדוגמה

דוגמאות למודעות דרושים בכירים בעיתון

דוגמאות פרסום מודעות דרושים - מודעות 24 שעות

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון קול העיר – בני ברק

קול העיר בני ברק קול העיר הוא עיתון מוביל במגזר החרדי דתי, מופץ ב40,000 עותקים בדיוור ישיר. העיתון פונה לקהל ייחודי אך רחב, בעל חשיפה

קרא עוד »
פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »