קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת מכרז בעיתון

מודעת מכרז היא מודעת הכרזה על צורך בשירות מסויים עבור גוף ציבורי או פרטי, על מנת למצוא את נותן השירות או הספק אשר יבצע את השירות המבוקש, הגוף מפרסם את דרישות השירות ומקבל חזרה הצעות מחיר מהפונים. לרוב ההצעה שתתקבל היא הנמוכה ביותר או שענתה על מספר קריטריונים רב יותר.
גופים ממשלתיים, תאגידים סטטוטורים, קופות חולים וגופים ציבוריים נדרשים על פי חוק, לפני שמתקשרים בחוזה, לערוך מכרזים פנימיים או פומביים על מנת לאייש תפקידים מסוימים, או כדי לשכור את שירותיהם של חברות וארגונים לביצוע עבודות או למתן שירותים שונים.

הדרך האפקטיבית ביותר הידוע לנו כיום לפרסום מודעות מכרז היא על גבי דפי העיתון. פרסום מודעת מכרז בעיתון נחשבת לשיטה היעילה ביותר כיוון שהעיתונים מודעים לחשיבות הנושא ומקצים אזור נפרד למודעות מסוג זה, תפוצת העיתון וייחוד מודעות המכרז מיתר הנושאים בעיתון תורמים לחשיפה נרחבת בקרב קהל היעד, מאפשרים גישה נוחה לכל המעוניין להשתתף במכרז ולבסוף מביאים למעורבות נרחבת וקבלת הצעות רבות למפרסם.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות בעיתונים, המשרד משרת נאמנה עשרות מועצות מקומיות ועיריות ברחבי הארץ. בנוסף, אנו עובדים עם הארגונים הממשלתיים המובילים בישראל, מכירים את הכללים הנדרשים לפרסום מכרז וערוכים לסייע לכם בכל שעות היממה במתן הצעות מחיר אטרקטיביות, עיצוב מודעה בולטת ושונה ופרסומה בעיתון. אם אתם עדיין מתלבטים דרך איזו חברה לפרסם את מודעת המכרז הבאה שלכם, ריכזנו עבורכם את כל היתרונות המרכזיים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו.

פרסום מודעות מכרזים בעיתונות הארצית המקומית והכלכלית

העיתונים הארציים מוכיחים את עצמם כבר שנים, כמדיה אפקטיבית במיוחד להגעה לקהלי יעד נרחבים. בין אם מדובר במודעת דרושים, מודעה משפטית או מודעת אבל במקרה הצורך, העיתונות הכתובה ממשיכה להיות הפלטפורמה המועדפת לפרסום בקרב ארגונים וחברות. כאשר מדובר במועצות אזוריות ובעיריות, הופך הפרסום בעיתונים להכרח של ממש, שכן גופים אלו נדרשים על פי חוק לפרסם מודעות כדרך קבע בעיתון יומי אחד או יותר, ולעתים גם בעיתונות המקומית.

נכון לחודש מאי 2020 ולאחר תקופת הקורונה, מתפרסמים בעיתונים השונים 679 מודעות מכרזים מידי שבוע. מרבית המודעות המכרזים מתפרסמים בעיתונים יומיים בתפוצה רחבה ובתפוצה יומית או רבי תפוצה.
מכרזים בעיתונים יומיים מתפרסמים בעיתונים מעריב, הארץ, מעריב הבוקר, דה מרקר, ידיעות אחרונות, ישראל היום, כלכליסט ועוד.

עיריות מועצות ותאגידי מים מפרסמים מודעת מכרזים על בסיס יומי ונוהגות לפרסם מודעת מכרז בעיתון יומי ובעיתון כלכלי, בנוסף חברות בנייה וחברות הנדסאיות רבות מפרסמות מודעות מכרזים בעיתון יומי נפוץ +עיתון כלכלי

משרדי עורכי דין וחברות בורסאיות מפרסמות מודעת מכרז בעיתון אחד עד שתיים.

מה צריך לדעת על פרסום מודעת מכרז בעיתון?

גופים ממשלתיים נדרשים על פי חוק לערוך מכרזים פנימיים או פומביים על מנת לאייש תפקידים מסוימים, או כדי לשכור את שירותיהם של חברות וארגונים לביצוע עבודות או למתן שירותים שונים. במרבית המקרים, מתמקדת הדרישה בפרסום בשני עיתונים יומיים, אך בחלק מן המצבים – ישנה דרישה לפרסום גם במקומון או בעיתון בשפה הערבית.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות בעיתונים, ומשרת נאמנה עשרות מועצות מקומיות ועיריות ברחבי הארץ. בנוסף, אנו עובדים עם הארגונים הממשלתיים המובילים בישראל, מכירים את הכללים הנדרשים לפרסום מכרז וערוכים לסייע לכם בכל שעות היממה במתן הצעות מחיר אטרקטיביות, עיצוב מודעה בולטת ושונה ופרסומה בעיתון.אם אתם עדין מתלבטים דרך איזו חברה לפרסם את מודעת המכרז הבאה שלכם, ריכזנו עבורכם את כל היתרונות המרכזיים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו:

זקוקים לפרסום מכרז ? – יש לכם זמינות מלאה

חשוב לציין, שלא אחת פרסום מודעת מכרז צריך להתבצע מהיום למחר. מכרזים רבים מתפרסמים בכפוף לתאריכים, וכוללים מועדים ספציפיים להגשת מועמדות ולהיבט הזמינות טרם הפרסום חשיבות עצומה כאשר מדובר במודעות מסוג זה. אנחנו במודעות 24 שעות, עומדים לשירותכם בכל שעה על מנת לדאוג שמודעת המכרז שלכם תתפרסם בזמן וללא תקלות.

שילובי עיתונים במחירים משתלמים

כאמור, מודעות מכרז מתפרסמות לרוב בשני עיתונים יומיים לפחות, ולעיתים גם בעיתונות המקומית. דרכנו, תוכלו לקבל את המחירים המוזלים ביותר בשוק לפרסום מודעות מכרז בשילובי עיתונים שיעניקו לכם חשיפה מירבית.

צריכים מספר פרסומים? אין בעיה! צוות התקציבאיות המיומן של מודעות 24 שעות, ישמח להציע לכם תכניות פרסום ממושכות שיספקו לכם תוצאות תוך זמן קצר במיוחד.

העיצוב שעושה את ההבדל

איך מתבלטים בין שלל מודעות המכרז בעיתונים? כלל המפתח הוא הקפדה על העיצוב. אנחנו כאן כדי להציע לכם את העיצובים האטרקטיביים ביותר, שימגנטו אליכם כמה שיותר פניות איכותיות ויאפשר לכם להפיק את המירב מהפרסום. בסטודיו לגרפיקה שלנו, יעצבו עבורכם בגודל ובפונטים המתאימים, בצבעים המתאימים למיתוג העסק או הארגון בו אתם עובדים ובאופן שונה מהסטנדרט של מודעות המכרז.

בקרת איכות

לניסוח מודעת מכרז בעיתון, יש משמעות רבה על איכות הפניות שתקבלו. חשוב לכלול את מספר המכרז לטובת המועמדים הפוטנציאליים, לציין בצורה ברורה את תיאור המשרה או השירות הנדרש ולהבליט את המועד האחרון להגשת מועמדות ואת דרכי ההתקשרות הנוחות ביותר עם הארגון או החברה המפרסמת.

במידה ואתם חוששים להשמיט חלק מהפרטים החשובים הדרושים בפרסום מכרז, הסירו דאגה מליבכם. במהלך השנים, צברנו ניסיון עשיר בפרסום מודעות מכרז, אנו בקיאים בכללים הנדרשים ונשמח לבצע עבורכם בקרת איכות למודעה טרם פרסומה בעיתון .

ליווי צמוד לאורך כל הדרך

צוות מודעות 24 שעות, מלווה אתכם מתחילת תהליך פרסום המודעות אך גם לאחריו. שמנו לנו למטרה לוודא שהלקוחות שלנו מקבלים את המיקומים הטובים ביותר בעיתון, אנחנו דואגים שהמודעה תופיע בצורה בולטת ומקפידים לשלוח לכם סריקות לאחר הפרסום וגם תגזירים מקוריים בדואר במידה ותצטרכו.

דוגמאות לפרסום מכרז בעיתון

דוגמאות לפרסומי מודעות מכרז עבור גופים ותאגידים

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »