פרסום מודעת מכרז בעיתון

פרסום מכרז בעיתון

העיתונים הארציים מוכיחים את עצמם כבר שנים, כמדיה אפקטיבית במיוחד להגעה לקהלי יעד נרחבים. בין אם מדובר במודעת דרושים, מודעה משפטית או מודעת אבל במקרה הצורך, העיתונות הכתובה ממשיכה להיות הפלטפורמה המועדפת לפרסום בקרב ארגונים וחברות. כאשר מדובר במועצות אזוריות ובעיריות, הופך הפרסום בעיתונים להכרח של ממש, שכן גופים אלו נדרשים על פי חוק לפרסם מודעות כדרך קבע בעיתון יומי אחד או יותר, ולעתים גם בעיתונות המקומית.

מה צריך לדעת על פרסום מודעת מכרז בעיתון?

גופים ממשלתיים נדרשים על פי חוק לערוך מכרזים פנימיים או פומביים על מנת לאייש תפקידים מסוימים, או כדי לשכור את שירותיהם של חברות וארגונים לביצוע עבודות או למתן שירותים שונים. במרבית המקרים, מתמקדת הדרישה בפרסום בשני עיתונים יומיים, אך בחלק מן המצבים – ישנה דרישה לפרסום גם במקומון או בעיתון בשפה הערבית.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות בעיתונים, ומשרת נאמנה עשרות מועצות מקומיות ועיריות ברחבי הארץ. בנוסף, אנו עובדים עם הארגונים הממשלתיים המובילים בישראל, מכירים את הכללים הנדרשים לפרסום מכרז וערוכים לסייע לכם בכל שעות היממה במתן הצעות מחיר אטרקטיביות, עיצוב מודעה בולטת ושונה ופרסומה בעיתון.

 

הזמינו עכשיו מודעת מכרז

הצוות שלנו עומד לרשותכם גם און ליין בטלפון ובוואצסאפ:

היתרונות המרכזיים שלנו בפרסום הודעת מכרז

פרסום מודעות מכרזים ב 100% זמינות

חשוב לציין, שלא אחת פרסום מודעת מכרז צריך להתבצע מהיום למחר. מכרזים רבים מתפרסמים בכפוף לתאריכים, וכוללים מועדים ספציפיים להגשת מועמדות ולהיבט הזמינות טרם הפרסום חשיבות עצומה כאשר מדובר במודעות מסוג זה. אנחנו במודעות 24 שעות, עומדים לשירותכם בכל שעה על מנת לדאוג שמודעת המכרז שלכם תתפרסם בזמן וללא תקלות.

שילוב מודעת מכרז בעיתונים מובילים ובמחירים נוחים

כאמור, מודעות מכרז מתפרסמות לרוב בשני עיתונים יומיים לפחות, ולעיתים גם בעיתונות המקומית. דרכנו, תוכלו לקבל את המחירים המוזלים ביותר בשוק לפרסום מודעות מכרז בשילובי עיתונים שיעניקו לכם חשיפה מרבית.

במודעת מכרז העיצוב עושה את ההבדל

איך מתבלטים בין שלל מודעות המכרז בעיתונים?
כלל המפתח הוא הקפדה על העיצוב. אנחנו כאן כדי להציע לכם את העיצובים האטרקטיביים ביותר, שימגנטו אליכם כמה שיותר פניות איכותיות ויאפשר לכם להפיק את המרב מהפרסום. בסטודיו לגרפיקה שלנו, יעצבו עבורכם בגודל ובפונטים המתאימים, בצבעים המתאימים למיתוג העסק או הארגון בו אתם עובדים ובאופן שונה מהסטנדרט של מודעות המכרז.

בקרת איכות - לשיפור הפניות במכרז

לניסוח מודעת מכרז בעיתון, יש משמעות רבה על איכות הפניות שתקבלו.
חשוב לכלול את מספר המכרז לטובת המועמדים הפוטנציאליים, לציין בצורה ברורה את תיאור המשרה או השירות הנדרש ולהבליט את המועד האחרון להגשת מועמדות ואת דרכי ההתקשרות הנוחות ביותר עם הארגון או החברה המפרסמת.

במידה ואתם חוששים להשמיט חלק מהפרטים החשובים הדרושים בפרסום מכרז, הסירו דאגה מלבכם. במהלך השנים, צברנו ניסיון עשיר בפרסום מודעות מכרז, אנו בקיאים בכללים הנדרשים ונשמח לבצע עבורכם בקרת איכות למודעה טרם פרסומה בעיתון .

פרסום מודעת מכרז בשפה הערבית

מודעות 24 שעות הנו משרד פרסום וותיק המפרסם מודעות מכרזים בשפה הערבית.

אם אתם עירייה, ארגון, רשות, עמותה ו/או כל גוף אחר הפועל עפ"י חוק במכרז – אנו פה בשבילכם לפרסום מודעות מכרזים בערבית בעיתון.

אנו עובדים עם כל העיתונים בשפה הערבית ודרכנו ניתן לפרסם מודעות בכל העיתונים הארציים והמקומיים בשפה הערבית.

עיתונים לדוגמה בהם ניתן לפרסם דרכנו בשפה הערבית:
אל קודס, אל סינארה, פנורמה, כל אל-ערב, איאם אל ערב, חדית' א-נאס ועוד.

אנו מפרסמים מודעות מכרזים מכל הסוגים והגדלים, בכל העיתונים ובכל האתרים בארץ. 

אנו נעצב לכם מודעת מכרזים בשפה הערבית בקלות וביעילות, שירותי הגהה ועיצוב צבע לכל עיתון שבו תרצו לפרסם.

כמו-כן, במהלך הפרסום תקבלו תגזיר וסריקה של המודעה עם חלוקת העיתון כבר באותו היום.

פרסום מודעת מכרז לדוגמה

פרסום מודעת מכרז

פרסום מודעה שלא בדרך מכרז לדוגמה

פרסום מודעה שלא בדרך מכרז

היכן נפרסם עבורכם את מודעת המכרז ?

  • פרסום מודעת מכרז בידיעות אחרונות
  • פרסום מודעת מכרז בהארץ
  • פרסום מודעת מכרז במעריב
  • פרסום מודעת מכרז בישראל היום
  • פרסום מודעת מכרז בג'רוזלם פוסט
  • פרסום מודעת מכרז בגלובס
  • פרסום מודעת מכרז בהמודיע
  • פרסום מודעת מכרז ביתד נאמן
  • פרסום מודעת מכרז במקור ראשון
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן