קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתון

מודעת עיזבון היא מודעה משפטית המתפרסמת בעיתון על ידי מנהל העיזבון .
מנהל עיזבון הינו אדם, תאגיד או האפוטרופוס הכללי, אשר ממונה על ידי בית משפט לצורך
כינוס נכסי עיזבון, ניהולם, סילוק חובות העיזבון ולבסוף חלוקת נכסי העיזבון ליורשים.
מודעת עיזבון מתפרסמת בעיתונים על מנת לאתר יורשים, להסדיר חלוקת עיזבון, להזמין את נושי העיזבון לצורך פרעון חובות ועוד. כל מודעת עיזבון מחויבת לעמוד בניסוח נוקשה וקריטריונים מפורשים כיוון שעליה לעבור אישור בית משפט לצורך פרסומה.

תפקידו של מנהל העיזבון הוא להיות אחראי לנכסי העיזבון באופן כולל, מכנס את נכסי העיזבון, מפרסם הודעות לנושים, משלם את חובות העיזבון, שומר ומבטח את נכסי העיזבון ומבצע כל פעולה שנדרשת לשם כך לפי הוראות בית המשפט.
כחלק מהגדרת תפקידו על מנהל העיזבון – להגיע לכלל הנושים המקושרים לנפטר, זאת הוא עושה באמצעות פרסום הודעה לנושים בעיתון. כמו כן, עליו לפרסם הודעה בדבר מינוי מנהל עזבון והזמנה לנושים.

מנהל עזבון חייב לפרסם הודעה לנושים בשני עיתונים יומיים (בהתאם להחלטת בית המשפט) ולפרסמה ברבים, למתן ההודעה תיקבע תקופה של שלושה חדשים לפחות מיום הפרסום.
מטרת הפרסום היא להזמין את נושי המוריש להודיע לו בכתב על תביעותיהם ולגלות האם ישנם חובות חבויים ונושים שעלולים ״לצוץ״ בהמשך. שכן לא תמיד ניתן לדעת בבירור אם אין חובות נוספים עליהם יודעים רק הנפטר והנושים.

עורכי דין מפרסמים מודעות משפטיות בשוטף, בהתאם להוראות הדין. מודעות משפטיות, וביניהן מודעות עיזבון, מחויבות לעמוד בסטנדרטים מחמירים, להקפיד על תנאי ניסוח מוכתבים ומדוייקים וזאת כדי לעמוד בדרישות החוק, על כן, על מודעות אלה לקבל תשומת לב מקצועית ע״י המנוסים בדבר. לאחר פרסום המודעה בידי משרד הפרסום המומחה בתחום, יש להציגה כפי שפורסמה בעיתון לבית המשפט, מודעה אשר לא תנוסח ותפורסם בהתאם להוראות הדין, עלולה להיפסל.
לנו במודעות 24 שעות מחלקת שיווק המתמחה לפרטי פרטים בדקויות המודעה המשפטית ודואגים לכם מיד לאחר הפרסום – לקבלת סריקה של המודעה וגם לקבלת קובץ המודעה כפי שפורסמה בדואר.

פרסום מודעה על מינוי מנהל עזבון קבוע היא מודעה משפטית שמטרתה קריאה לנושי העיזבון להודיע למנהל העיזבון על תביעותיהם מן העיזבון. מנהל העיזבון חייב להזמין את נושי המוריש ברבים, ולתת להם פרק זמן של 90 יום לפחות מזמן הפרסום למתן ההודעה. 

ההזמנה לנושים מתבצעת לפי סעיף 99 לחוק הירושה וכשמדובר במינוי מנהל עזבון קבוע צריך לציין זאת במודעה ולהוסיף את פרטי בית המשפט שנתן את צו המינוי. מודעה על מינוי מנהל עזבון קבוע ניתן לרוב לפרסם בכל עיתון יומי ולהציגה כפי שפורסמה בעיתון לבית המשפט. חשוב שיהיה מצוין שם העיתון ותאריך הפרסום.

אנו, במודעות 24 שעות, נדאג לבצע עבורכם את הפרסום לעיתונות הכולל את עיצוב המודעה על פי דרישות בית המשפט, בפונט ובגודל המתאים. כמו כן, אנו נדאג לכם לסריקה של המודעה מהעיתון כבר ביום הפרסום ולשליחתה במייל או בפקס, ובנוסף נשלח לכם את התגזיר המקורי של העיתון בדואר עם החשבונית.

דרך מודעות 24 שעות תוכלו לקבל דילים מיוחדים לפרסום בשני עיתונים ומעלה
ניתן לפרסם דרכנו מודעת מינוי מנהל עזבון קבוע בעיתונים במחירים אטרקטיביים במיוחד:
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: גלובס + ידיעות
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: כלכליסט + מעריב
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: ישראל היום + המבשר
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: ישראל היום + מקור ראשון
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: בעיתון הארץ + המבשר
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: בעיתון דה מרקר + ישראל פוסט
מודעת מנהל עזבון קבוע בעיתונים: ידיעות אחרונות + המודיע

צריכים לפרסם מודעת מינוי מנהל קבוע בעיתון? או מודעה לפי סעיף 99 בעיתון?

מודעות סעיף 99 לדוגמה:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »