קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת ריקול לחברות וארגונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום מודעת ריקול

בעת האחרונה קיבלו תושבי מדינת ישראל מקום של כבוד במשק של מדינת ישראל. העוצמה האדירה של תחום האינטרנט וכל הרשתות החברתיות נותנת בידכם פתח לצאת חוצץ בצורה מקוונת במידה ורכשתם מוצר שאינו תקין ובמציאות העכשווית בעלי העסק והיצרנים מצויים תחת זכוכית מגדלת של רבבות תושבי מדינת ישראל. השינוי הניכר  הנ”ל, במקביל לגידול המשמעותי בהרגלי הרכישה והנסיקה במודעות שהנכם מפרסמים, הסבה לעלייה בתחום פרסום מודעות ריקול בכל מיני עיתונים.

מהי מודעת ריקול ?

אז מה זה בכלל מודעת ריקול? מודעת ריקול מתרכזת בהשבת מוצר שאינו תקין בשל מציאת מום או היתכנות של הסבת נזק עבורכם. באופן כזה שבאם עסקינן הודות תרופה שהינה ברת פג תוקף או לחלופין מאכל שעל גביו אין ציינו את רכיביו – רשאי הקהל הישראלי להיות מיודע בכל זאת.מדובר במודעה עם פן משפטי לכל דעה ועניין ואפשר לפרסם אותה באמצעות היצרן או באמצעות עורך דין שאחראי על התיק המשפטי. בשל כך כי פרסום מודעת ריקול  כרוכה באלמנט שדורש בקיאות, נתינת הדעת ודיוק בכל סעיף שמפורסם, כדאי כי תפיצו מודעה זו על ידי בית עסק אשר בעל ניסיון בתחום זה.

מידע חשוב אודות פרסום מודעת ריקול בעיתונות הכתובה

החוק מורה על כך כי יש לפרסם מודעת ריקול בשני עיתונים יומיים, כמו למשל – כלכליסט, ידיעות אחרונות, מעריב, ישראל היום, הארץ או גלובס, הארץ, וכן יש לפרסם את המודעה בעיתון בערבית , כמו לדוגמה – אל עראב, אל סינארה, איאם או לחלופין כל אל ערב . המוטיב שנמצא אל מול פרסום בשני עיתונים יומיים ובעיתון בערבית, הינו לתת בידי תושבי מדינת ישראל להיות מודעים למוצר הקלוקל, להשיב אותו לבית העסק שממנו הינו נרכש ואף יש מצבים בהם תוכלו גם לקבל שיפוי על עוגמת הנפש שנגרמה לכם. באם הנכם מתבקשים לפרסם מודעה של ריקול בעיתונות הכתובה, משמעותי לפעול בהתאם למה שמאופיין בחוק. בהמון מצבים מחויב היצרן לפרסם מודעת ריקול בעת קצרה למדי, כדי למזער את הסבת הנזק בקהל הרחב. במצבים הללו הדבר הכי משמעותי הינו זמינות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן