קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת תכנון ובנייה – התהליך המלא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום מודעת נדלן

בדומה לפרסום מודעות משפטיות שהחוק מחייב את המפרסם או את מזמין המודעה לפרסם בעיתונות הכתובה במספר עיתוני יום שמשתנה ממודעה למודעה, גם בפרסום מודעת תכנון ובנייה יש לדאוג כי המודעה תפורסם בעיתונים היומיים המובילים.
היות ופרסום המודעה מחויב לדרישות הוועדות ולפי הסעיפים בחוק התכנון והבניה, יש מן הסתם צורך בחברה מפרסמת שמכירה את התהליך על בוריו ועובדת מול עורכי דין ומחלקות משפטיות שמכירות את עבודת הוועדות המקומיות בארץ על מנת שהפרסום יכיל את כל הסעיפים
הקבועים בחוק כדי שהמפרסם יקבל בסופו של התהליך את האישור להקלה או לשינוי, ולא יידרש להליך חוזר על ידי הוועדה המקומית.

מהי מודעת תכנון ובנייה ?

מודעת תכנון ובנייה ידועה גם בשמות: מודעת הקלות בעיתון, מודעה לפי סעיף 149 או מודעת תמ”א.
היא נחשבת למודכה טכנית בדומה בדומה למודעות סטאטוריות. המודעות יפורסמו בשלושה עיתונים ואף במקרים מסוימים ארבעה עיתונים כאשר חובה לפרסם מודעה אחת מבין השלושה בעיתון נפוץ.
סוגי המודעות שמפורסמות הן ביצועי שינוי של תוכנית מתאר מקומית או מחוזית, שינויים של תוכניות מפורטות (תב”ע), בקשות לשימוש חורג, בקשות להקלה לפי סעיף 62א(9) לחוק התכנון והבניה, כל אלה מחייבים את המפרסם בביצוע פרסום מודעות תכנון ובניה בהתאם לחוק.

תהליך פרסום מודעת תכנון ובנייה

  1. על מנת שפרסום המודעה יבטיח הצלחה בוועדה המקומית או האזורית, הפרסום מתבצע בשלבים הבאים:
  2. המזמין שולח קובץ מודפס מהועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיר שלכם ושליחתו למודעות 24 שעות בפקס או מייל.
  3. המשרד מכין את העיצוב ואת תבנית המודעה לפי דרישות החוק והוועדות המקומיות ומעביר לכם לאישור.
  4. פרסום המודעה בשלושת העיתונים הנפוצים: ידיעות אחרונות, מעריב הבוקר (לשעבר ישראל פוסט ) וישראל היום, במידה ודרישות הוועדה הן פרסום המודעה בערבית, העיתונים בערבית למודעות תכנון ובנייה הם אל סינארה וכל אל עראב
  5. לאחר הפרסום המזמין מקבל סריקות מסודרות באמצעות הדוא”ל ובנוסף שליח מביא לו את העיתונים המקוריים בהם המודעות פורסמו.

חשוב לזכור:
על מנת לא לבזבז זמן וכסף חשוב לפרסם במשרד שעובד עם כל הוועדות המקומיות לתכנון ובנייה בישראל תוך מתן דגש על בקשות והוראות הועדה כמו החובה להציג בוועדה המקומית את העיתונים המקוריים בלבד ואנחנו דואגים לספק לכם את זה בדואר רשום מסודר ומעודכן ללא קבלת העיתונים המקוריים תצטרכו לפרסם את המודעות פעם נוספת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן