קבלו הצעת מחיר

פרסום מסחרי בעיתון הארץ

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עיתון הארץ הוא העיתון הוותיק במדינה. הוא החל את תחילת דרכו בראשית המאה הקודמת וכיום הוא הוותיק ביותר במדינה.עיתון הארץ מופץ בפריסה ארצית, כותביו של העיתון הם סופרים, משכילים ואנשי רוח. עיקר קוראיו של עיתון הארץ הם אנשים במעמד סוציו- אקונומי גבוה, בעלי דעה וסגנון, לכן פרסום מסחרי בעיתון הארץ יכול להיות מאוד רלוונטי לבעל העסק.

פרסום מסחרי בעיתון הארץ יכול לתת לבעל העסק חשיפה מקסימלית למוצריו או שירותיו ברמה הארצית. מעבר לכך פרסום מסחרי בעיתון הארץ חושף את העסק לחברות הגדולות במשק, ולאוכלוסיית העסקים בארץ כגון: נדל"ן, שוק ההון, יזמות וחדשנות, סטרטאפים והיי טק ועוד'.

פרסום מודעה מסחרית בעיתון הארץ יאפשר לכם לפנות לקהל יעד מדויק ומפולח, ולכן התועלת מפרסום מודעה זו יהיה בעלת תועלת רבה לעסק שלכם. לעיתון הארץ יש מהדורה דיגיטלית המאפשרת צפייה למנויים בארץ ובחו"ל, פרסום מודעה מסחרית בפלטפורמה זו יכולה לחשוף את העסק שלך לאלפי פניות לעסק שלך.

דרכינו תוכל לפרסם מודעה מסחרית בעיתון הארץ לעסקים קטנים או גדולים בטווח רחב של מחירים. מחלקת הגרפיקה המנוסה שלנו תוכל לעצב לכם את המודעה הבולטת והמושכת ביותר לפי דרישותיכם ולהתאים אותה לגדלי העיתון כך שהמודעה תהיה הבולטת ביותר ובמיקום הטוב ביותר בעיתון.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן