קבלו הצעת מחיר

פרסום שינוי בתזכיר חברה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תזכיר חברה הוא מסמך המציין את עיסוק החברה, השינויים וההגבלים בה, הנחיות מחודשות ועוד. בשנת 2000 חוקק חוק החברות, לפי החברות שיקומו החל משנה זו, לא יידרשו לפרסם מודעות שינוי תזכיר בעיתונים. אך חברות שהתאגדו עד לסוף שנת 1999, נדרשות לפרסם תזכיר בשני עיתונים יומיים בהתאם להוראות החוק, על מנת לאפשר לציבור להיחשף למידע על פי עיקרון השקיפות.

איך מפרסמים מודעת שינוי בתזכיר חברה?

מכיוון שמודעת שינוי תזכיר חברה צריכה להתפרסם בעיתונים עד שלושה ימים מיום השינויים, לעיקרון הזמינות יש חשיבות עצומה. משרד הפרסום מודעות 24, עומד לרשותכם במהלך כל שעות היממה וישמח לסייע לכם בפרסום מודעת שינוי תזכיר חברה בעלויות המוזלות ביותר בשוק. בנוסף, נדאג לעצב עבורכם מודעה בהתאם לדרישות החוק, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר עם 100% זמינות.

 

שלחו לנו את נוסח המודעה שתרצו לפרסם, ואנחנו נעצב אותה בגודל ובפונטים הנדרשים בהתאם לחוק. בנוסף, נשמח לסייע לכם לבצע בקרת איכות למודעה, ולוודא שאין שיגאות כתיב או הקלדה בנוסח ששלחתם. לאחר הפרסום, נשלח אליכם את הסריקות מהעיתונים וגם את תגזירי העיתונים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

מודעות שינוי תזכיר לדוגמה

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »