קבלו הצעת מחיר

פרסום תחליף אזהרה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

במידה ונפתח תיק הוצאה לפועל נגד אדם בגין חוב לבנק, שטר משכון, פסק דין, שקים או כל חוב אחר שלא שולם, נשלחת לחייב אזהרה שבה הוא נדרש לשלם את החוב או למלא אחר פסק הדין תוך פרק זמן מסוים. האזהרה מפרטת את זכותו של החייב להתייצב לחקירת יכולת ואת ההליכים שניתן לנקוט כנגדו אם לא ימלא אחר האמור באזהרה.

במקרים בהם לא ניתן לאתר את החייב, מתפרסם נוסח האזהרה בעיתונים היומיים וכאן משרדנו נכנס לפעולה ודואג לפרסם עבורכם את המודעה של תחליף אזהרה בעיתון. בדרך-כלל בית הדין מחליט ומורה למבקשים באיזה עיתון או עיתונים לפרסם את ההודעה, כך שיהיה ניתן להניח כי האזהרה הגיעה לידיעתו של מי שנדרש להשיב לה. 

נוסח פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה צריך לכלול את שם ומספר הזהות או התאגיד של המבקש/ים, את מספר התיק ואת שם בית הדין בו מתנהל ההליך המשפטי, את נושא הבקשה ואת המועד האחרון להגשת תשובה של הנמען לבית הדין – בד"כ עד 60 יום לכל המאוחר מיום פרסום המודעה בעיתון.

רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות תחליף אזהרה! במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד!

מודעות 24 שעות מפרסם מודעות חייבים בכל העיתונים. ניתן לפרסם דרכנו מודעות חייבים ומודעות תחליף אזהרה בעיתונים: ידיעות אחרונות, ישראל היום, ישראל פוסט, גלובס, כלכליסט, מעריב, דה מרקר, הארץ ואף במקומונים השונים.

משרדנו מפעיל מחלקה מיוחדת לבנקים וחברות הביטוח ולמשרדי עורכי דין בפרסום מודעות חייבים ותחליפי המצאה ותחליף אזהרה.

זקוקים לייעוץ והכוונה? פנו אלינו בשיחת חינם 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן