קבלו הצעת מחיר

פרסום תשקיף השלמה בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בהתאם לסעיף 23 לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968, ולתקנות ניירות ערך (פרסום מודעות בעיתונים), תשס"ח-2008, צריכים לפרסם הודעה בעיתונות על פרסום תשקיף להשלמה ותשקיף מדף. המודעה מתפרסם בעיתונים מטעם החברה ומפרטת מה מוצע לציבור במסגרת התשקיף. התשקיף משמש להצעה של ניירות ערך לציבור ומכיל את כל המידע הנחוץ לציבור כדי להחליט האם לרכוש את ניירות הערך המוצעים.

בישראל יש מגוון רחב של חברות שמפרסמות מודעות תשקיפים בעיתונים. קרנות נאמנות, בנקים, חברות ביטוח, וחברות פיננסיות נוספות אשר מפרסמות מודעות תשקיפים על בסיס קבוע. על מנת לפרסם מודעות תשקיף בעיתונים השונים, עובדי חברתנו עברו הכשרה מקצועית לכך, וגם מחלקת הגרפיקה שלנו ערוכה לקבל מודעות אלו במשך 24 שעות. דרכנו ניתן לפרסם מודעות על תשקיף השלמה ועל תשקיף בעיתון במהירות ובאמינות!

חשוב מאוד לפרסם מודעת תשקיף השלמה בצורה בולטת וברורה, בגודל פונט ברור ונהוג לפרסם את המודעה באחד או ב-2 עיתונים יומיים בשפה העברית. אנחנו מפרסמים מודעת תשקיף השלמה בעיתון גלובס, בעיתון דה מרקר, בעיתון כלכליסט, בעיתונים יומיים: בעיתון ידיעות אחרונותבעיתון מעריבבעיתון ישראל היוםבעיתון הארץ, בעיתון ישראל פוסט ותשקיף השלמה בעיתון יומי גדול ובעיתון ערבי.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה של כל העיתונים בארץ ועובד איתם בשיתוף פעולה מלא. דרכנו ניתן לפרסם מודעות תשקיף השלמה כבר ליום למחרת ולקבל את הסריקות מהעיתונים למייל ביום הפרסום. את העיתונים המקוריים אנחנו דואגים לשלוח בדואר ביום למחרת עם החשבונית. משרדנו ותיק ומנוסה בפרסום מודעות תשקיף השלמה ועובד עם החברות הגדולות בשוק באופן קבוע ויום יומי. 

מודעות תשקיף השלמה לדוגמה

 

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן