קבלו הצעת מחיר

הודעה בדבר פתיחת תיק הוצאה לפועל

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הוצאה לפועל הינו גוף הפועל במטרה לאכוף פסקי דין שניתנו ע"י בתי המשפט בארץ במגוון נושאים. אם קיים ברשותכם פסק דין, צ'ק, חשבון או כל מסמך אחר המחייב אדם לשלם לכם ואינכם מצליחים לגבות את החוב, יש באפשרותכם לבצע פתיחת תיק הוצאה לפועל .

החוק מחייב ליידע את החייב בפתיחת התיק וניסיון גביית החוב דרכו. ישנה חובה על פי חוק לפרסם בעיתונות, עיתונים יומיים וכן הודעה מעורך דין המטפל בפתיחת התיק בהוצאה לפועל כדי ליידע את אותו חייב. במידה ונפתח תיק הוצאה לפועל נגד אדם שחייב כסף לבנקים או חברה, הבנק מעביר את הטיפול למשרד עורכי דין.

במקרה שכזה משרדנו נכנס לפעולה ודואג לפרסם עבורכם את המודעה בעיתון פתיחת התיק בהוצאה לפועל, או בשמה המקצועי: אזהרה לפי סעיף 7 (א) לחוק ההוצאה לפועל תשכ"ז – 1967. במודעה מזהירים את החייב כי תוך 30 ימים מפרסום האזהרה עליו לשלם לזוכה את הסך הנקוב בתיק ההוצאה לפועל. 

בדרך כלל החוק מחייב פרסום בעיתון יומי אחד אך ישנם מקרים שבהם צריכים לפרסם בעיתון יומי גם בשפה הערבית, עיתון יומי בשפה הרוסית ועיתון יומי בשפה האנגלית.

מודעות 24 שעות הינו משרד פרסום שעובד בשיתוף מלא עם העיתונים. רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות פתיחת תיק בהוצל"פ!

במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד!

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לכל העיתונים הארציים ואנו מספקים לכם שירות מהיר ועיצוב בולט ומיוחד לכל פרסום ואו מודעת בדבר פתיחת תיק בהוצל"פ אשר תצטרכו לפרסם בעיתון. במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון.

צריכים לפרסם הודעה בדבר פתיחת תיק הוצאה לפועל, או קבלת מידע על מודעות הוצל"פ ותביעות חוב? 

מודעות 24 שעות בשיחת חינם 1800-800-724, כתובת מייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן