קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון קול הכפר

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רשת מקומוני קול הכפר נסגרה. מוזמנים לפנות אלינו לפרסום בעיתונים נוספים באזור השרון.

פרסום ושיווק בעיתונים המקומיים הוא אחד מהאמצעים האפקטיביים ביותר לקבלת חשיפה אזורית שמניבה תוצאות בשטח. יחד עם העיתונים הארציים החולשים על נתח נכבד מהשוק ומיועדים לעסקים וחברות שקהל היעד שלהם אינו מתמקד באזור גאוגרפי מסוים, מצליחים המקומונים לשמר את כוחם ואף להתעצם בשוק הפרסום התחרותי.

עיתון מקומי שמספק תוצאות

באזור כפר סבא והסביבה, בולט במיוחד העיתון המקומי קול הכפר, המופץ בחינם בימי חמישי בלמעלה מ- 35,000 עותקים. כחלק מקבוצת “הרשת המקומית” המפיצה כ-40 מקומונים ברחבי הארץ, צבר קול הכפר לאורך השנים קהל קוראים נאמן.

3 סיבות למה כדאי לכם לפרסם בעיתון קול הכפר

5 עיתונים במחיר אחד – כשאתם מפרסמים בקול הכפר אתם מקבלים חשיפה רחבה בחמישה עיתונים – קול הכפר, קול רענן, קול הרצליה, קול ברמה והוד הכפר. עבורכם, מדובר ביתרון משמעותי וברור – משלמים על פרסום בעיתון אחד ומקבלים חשיפה עצומה.

לא רק בפרינט – לקול הכפר מהדורה דיגיטלית עדכנית המתפרסמת מידי יום חמישי בדומה למהדורה המודפסת של העיתון. הפרסום הדיגיטלי מאפשר לקהל קוראים רחב יותר להיחשף למודעות הפרסומיות בעיתון מה שאומר – יותר פניות והכנסות עבורכם.

מדורי פרסום בכל התחומים – קול הכפר כולל מדורי מודעות נדל”ן, מודעות משפטיות, מודעות דרושים, מודעות מכרזים ועוד.

איך ניתן לפרסם בקול הכפר?

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של העיתון קול הכפר ומתמחה בפרסום מודעות בעיתונות הכתובה. יצרנו עבורכם מסלולי פרסום משתלמים, שיאפשרו לכם למקסם את ההשקעה ולקבל כמות פניות גדולה ורלוונטית יותר.

דרכנו תוכלו לקבל את המחירים המוזלים ביותר לפרסום בקול הכפר, בין אם תבחרו בפרסום יחיד, פרסום למשך שבועיים או פרסום חודשי.

במידה ותרצו לשלב את הפרסום בקול הכפר עם פרסום בעיתון מקומי אחר או באחד מהעיתונים הארציים, צוות התקציבאיות שלנו ידע להתאים עבורכם את המדיות היעילות ביותר להשגת המטרה העסקית והשיווקית של העסק שלכם.

רוצים לפרסם בעיתון קול הכפר? התקשרו 1800-800-724 או שלחו מייל ל- info@7724.co.il וצוות מומחי הפרסום שלנו יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן