קבלו הצעת מחיר

פרסום ברדיו חיפה

הצלחתם של קמפיינים פרסומיים תלויה בגורמים רבים, המשפיעים בעקיפין או באופן ישיר על יעילותם בקרב הציבור הרחב. בעידן רווי אמצעי תקשורת וגופים הנלחמים על ליבו וכיסו של הצרכן, בוחרים משרדי הפרסום המובילים כמו גם בתי העסק הפרטיים, לשלב פרסום במספר אמצעי תקשורת על מנת למקסם את ההשפעה ולהגיע לאחוזי המרה מרשימים. אך ישנן מדיות מסוימות, שמצליחות, למרות הטלטלות הרבות בענף הפרסום, לשמור על כוחן הבלעדי ככלי פרסומי יעיל ומשתלם.

תחנות הרדיו הישראליות, הן הארציות והן המקומיות, נהנות – גם בעשור האחרון, מאחוזי האזנה נאים.
בין תחנות הרדיו המקומיות, בולט במיוחד רדיו חיפה, הפועל באזורי הקליטה חיפה, הכרמל והמפרץ, ומשדר תכניות אקטואליה מקומית, עדכונים חדשותיים, מוזיקה, תרבות ועוד. בנוסף לתכניות הבלעדיות לרדיו חיפה, משדרת התחנה בסינדיקציה גם תכניות מתחנות אזוריות אחרות, כגון רדיו ללא הפסקה ורדיו תל אביב.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של רדיו חיפה ומציע את העלויות המשתלמות ביותר לפרסום בתחנה. אנחנו זמינים עבורכם בכל שעות היממה, על מנת להתאים לכם את מסלול הפרסום האידאלי והאפקטיבי ביותר. בעמוד זה, ריכזנו עבורכם את היתרונות המרכזיים של פרסום ברדיו חיפה.

חשיפה ממוקדת

שיעורי ההאזנה ומחקרים עדכניים מוכיחים – הרדיו מוביל בשיעורי "ההגעה" (Reach) מבין גופי התקשורת המסורתיים. רדיו חיפה, שולט באחוזי ההאזנה באזור חיפה והצפון, ונחשב לפופולארי במיוחד בקרב עסקים קטנים ומקומיים המעוניינים בהגעה לקהל יעד ממוקד גיאוגרפית. האפשרות לסווג את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, ולהתאים את התשדירים במיוחד עבורו, מגדילה משמעותית את יכולת ההנעה לפעולה של בעלי העסקים ומאפשרת הצעת הטבות ומבצעים ייעודיים למתגוררים באיזור גיאוגרפי ספציפי.

תדירות וחלוקת קשב

רוב הציבור מאזין לרדיו בזמן הנהיגה ברכב, בעת ניקיון הבית או במשך שעות העבודה במשרד – מצבים בהם נמצאים המאזינים לבד או בקשב מלא, דבר שמאפשר הטמעת מסרים יעילה במיוחד. בנוסף, מוצעים התשדירים ברדיו באורכים שונים לבחירת המפרסם, כמו גם בתדירות של כמה פעמים ביום, כך שהמסרים הפרסומיים מגיעים לפלח אוכלוסייה רחב ומניבים לידים איכותיים.

עלויות משתלמות

בניגוד לדעה הרווחת, מחירי הפרסום ברדיו נמוכים משמעותית מאלו של הטלוויזיה ואתרי האינטרנט השונים. תחנות הרדיו, מאפשרות התאמת תשדירים לתקציב שהוגדר מראש, כך שבין אם ברשותכם תקציב גבוה ובין אם תעדיפו להשקיע סכום נמוך יחסית – תוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל מהתשדיר שתפרסמו.

מודעות 24 שעות – הכתובת שלכם לפרסום ברדיו חיפה

רק במודעות 24 שעות, תיהנו מ-100% זמינות, ייעוץ והכוונה לפרסום ברדיו חיפה. דרכנו, תקבלו את העלויות הזולות ביותר לפרסום ברדיו חיפה, ובמידה ותרצו – תוכלו לשלב את התשדירים גם עם פרסום בעיתונות הארצית והמקומית.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה