קבלו הצעת מחיר

שירותי גרפיקה ועיצוב

בעולם בו שולטות הרשתות החברתיות והוויזואליות נותנת את הטון, מיתוג ייחודי ומנצח הוא שם המשחק.
בעידן האינטרנטי בו מרבית הצריכה מתבצעת באמצעות מסך המחשב או הסמארטפון, ליכולת להתבלט מעל כולם יש משמעות אדירה. כיום, הפכו רבות מדרכי ההתקשרות בין ארגונים לדיגיטליות והדרך בה אנחנו מייצגים את עצמנו ברשת הפכה למילת המפתח במישור האישי, המקצועי והעסקי. חברות הפרסום והמותגים המובילים בעולם כבר יודעים, שירותי גרפיקה ועיצוב הם ההיבט שעושה את ההבדל בין מותג בלתי נשכח לעוד חברה שטובעת בין ים של גורמים עסקיים. אז איך ניתן להפוך את החברה בה אתם עובדים, הארגון אליו אתם שייכים או אפילו את עצמכם למותג של ממש? התשובה טמונה, בין השאר, בבניית אסטרטגיה עיצובית שאף אחד לא יוכל לפספס.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מציע לכם הלקוחות, שירותי גרפיקה ועיצוב שיקחו את העסק שלכם צעד אחד קדימה. בין אם אתם עורכי דין עצמאיים, עובדים בארגון ציבורי או בעלי חברה פרטית בהרצה – אנחנו נדע להשתמש בכלים המקצועיים ביותר כדי ליצור עבורכם אסטרטגיה עיצובית כוללת.

כיצד נמתג את העסק שלך?

  • יצירת לוגו – אחד מהפרמטרים האפקטיביים ביותר שיהפכו את המותג שלכם ל"זכיר" ומזוהה, הוא לוגו מקצועי. צוות הגרפיקאיות המיומן ועתיר הניסיון של מודעות 24 שעות, מכיר את השוק לאורכו ולרוחבו וזמין כדי לעצב עבורכם לוגו שיהווה חלק בלתי נפרד מהמיתוג הכולל של העסק שלכם. בתיאום איתכם ותוך התחשבות בצרכי החברה וערכי המותג שלכם, ניצור לוגו אטרקטיבי שייקח את העסק שלכם צעד אחד קדימה.
  • עיצוב אתרים – אתר רשמי הוא הפנים של העסק שלכם והמקום אליו מגיעים לקוחות כדי להכיר אתכם קצת יותר. צוות מודעות 24 שעות כאן כדי לסייע לכם לבלוט בין אלפי האתרים של החברות השונות וליצור עיצוב מנצח שילך יד ביד עם האסטרטגיה העיצובית שבניתם.
  • עיצוב ברכות והזמנות לכנסים ואירועים – בין אם מדובר בחג שמתקרב, אירוע גדול או כנס עליו עבדתם זמן רב, הזמנה או ברכה מעוצבת הן הדרך להעניק את הטאצ' האישי ללקוחות שלכם. נשמח לעצב עבורכם הזמנות וברכות ייחודיות וצבעוניות שיגדילו משמעותית את כמות הפניות אליכם.

לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות אלינו במייל – info@7724.co.il או בשיחת חינם 1800-800-724.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה