קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה בדבר תיקון צו רישום בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הודעה על בקשה לתיקון צו רישום בפנקס הבתים המשותפים מתפרסמת לפי חוק המקרקעין. כמו הודעה על פרסום צו רישום בית משותף, צריך לפרסם גם הודעה על תיקון צו בעיתונים.

במסגרת תהליך תיקון צו רישום בית משותף ניתן לשנות את פרטי הרישום הכלולים בצו רישומו של הבית המשותף. התיקונים כוללים פרטים כמו: תוספות בנייה חדשה, העברת הצמדה מדירה לדירה, הוספת מרפסת ו/או ממ"ד ועוד.

בהודעה לעיתונים צריכים להיות רשומים הפרטים הבאים: מספר הגוש והחלקה, כתובת מדוייקת של הבניין, ואת פרטי השינוי. במודעה קוראים לכל מי שמתנגד לבקשה (מבעלי הדירות בבית המשותף) להגיש בכתב את התנגדותו בפרק הזמן המצוין בהודעה למפקחת על רישום המקרקעין.

מודעות 24 שעות הינו משרד הפרסום המוביל בארץ לפרסום מודעות שירות בעיתונים. משרדנו עובד עם עשרות משרדי עורכי דין באופן קבוע ומפרסם מודעות משפטיות בכל העיתונים על בסיס יומי. אנו נדאג לכם לעיצוב המודעה בפונט ובגודל המתאים על פי חוק ולפרסום המודעה בעיתונים לפי הנדרש בחוק.

בנוסף לכך, נדאג לשלוח לכם את הסריקה של המודעה בעיתון כבר ביום הפרסום ואת התגזיר המקורי עם החשבונית בדואר.

נציגנו זמינים עבורכם 24/7 ומלווים אתכם לאורך כל התהליך. צריכים לפרסם הודעה על בקשה לתיקון צו רישום בעיתונים? יש לנו דילים ומחירים מיוחדים עבורכם!

מודעות תיקון צו רישום לדוגמא >>

יש לכם שאלות נוספות? מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן