קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל המבשר

על עיתון המבשר

המבשר הינו עיתון למגזר הדתי חרדי שהוקם בשנת 2009 על ידי משפחת פרוש (ח"כ מאיר פרוש) ומערכת העיתון שוכנת בבית"ר עילית. על פי סקר TGI משנת 2015, שיעור חשיפה של העיתון עומד על 10.7% בעיתוני אמצע השבוע ו-8.4% בסוף השבוע!

פרסום מודעות אבל בהמבשר

פרסום מודעת אבל, מודעת אזכרה, עלייה לקבר, השתתפות בצער הוא אירוע רגיש שיש להתייחס אליו בחרדת קודש. ישנה משפחה וחברים שעולם קרס עליהם וכל מבוקשם הוא להפיץ את בשורת המקרה למוקירי האהוב/ה שעזבו אותם.
אך בתוך הסערה הרגשית יש צורך להמתקד בפרטי המודעה ולבחור את הדרך הנכונה עבורכם לפרסום מודעת אבל.
בעיתון המפשר מתפרסמות מודעות אבל בעמודי הכותרת, בדף האחורי ובלוח המודעות
ישנה אופציה לבחירת גודל המודעה, הטקסט, המיקום, העיצוב ועוד
פרסום מודעת אבל בעיתון המבשר מספק ליחידים, לחברות לועדי עובדים ועוד, שטח פרסום נגיש, נפוץ ונוח לפרסום מודעת אבל ובכלל, לכל סוגי המודעות.

דוגמה לפרסום מודעת אבל בעיתון המבשר

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום חסויות ותשדירים

פרסום חסויות ותשדירים כולם מרותקים למסכים ולכן אנחנו מציעים לכם חבילות חסויות בכל הערוצים המובילים. תשדירים קצרים וגם ארוכים יותר בערוצים 13 ,12 ,14 5 ,11.

קרא עוד »

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »