קבלו הצעת מחיר

הזמנה להציע הצעות

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת הזמנה להציע הצעות 

עורכי דין וכונסי נכסים נדרשים לפרסם מודעות בעיתונים באופן תדיר. בחלק מן המקרים מתפרסמות המודעות כדרישה של בית המשפט כחלק מהליך גילוי נאות, ובמצבים אחרים – מעניקים העיתונים אפשרות לחשיפה רחבה וקבלת פניות רלוונטיות.

צוות מודעות 24 שעות משרת נאמנה מאות חברות, ארגונים ומשרדי עורכי דין בפרסום מודעות משפטיות בעיתונים ארציים ומקומיים, ובכל השפות. צוות התקציבאיות המיומן שלנו, ידע להציע לכם את העיתונים המתאימים ביותר לפרסום המודעה, על מנת שתקבלו כמה שיותר פניות.

מה כוללת מודעת הזמנה להציע הצעות?

מודעות הזמנה להציע הצעות הן מודעות פופלאריות במיוחד בקרב כונסי נכסים, האמונים על פינוי הנכס והזמנת הציבור להציע הצעות לרכישתו. מודעות הזמנה להציע הצעות כוללות במרבית המקרים את פרטי הנכס כגון כתובתו המדויקת, כמות החדרים בו (במידה ומדובר בנכס מקרקעין) ושטחו הכולל. חשוב לוודא שכל פרטי הנכס יופיעו במודעה, על מנת שהפניות יהיו רלוונטיות ככל האפשר והסיכוי למכירת הנכס יגדל.

איפה כדאי לפרסם מודעות הזמנה להציע הצעות? 

האלמנט החשוב ביותר בעת פרסום מודעת הזמנה להציע הצעות, הוא פרסום בעיתון רלוונטי שיניב את מירב החשיפה ויאפשר קבלת פניות איכותיות. בחלק גדול מן המקרים, ישנה דרישה לפרסום המודעה בעיתון יומי ארצי, כך שההזמנה תגיע לקהל רחב כלל הניתן. יחד עם זאת, גם פרסום במקומונים המתפרסמים בעיר בה נמצא הנכס או ביישובים בסביבתו הקרובה, עשויים לספק תוצאות אפקטיביות במיוחד.

אנחנו מתמחים בפרסום מודעות הזמנה להציע הצעות בעיתונים הארציים גלובס, דה מרקר, ישראל היום, מעריב, מעריב הבוקר, ידיעות אחרונות, ישראל היום וכלכליסט, כמו גם במקומונים המובילים ברחבי הארץ.

צוות התקציבאיות עתיר הניסיון של מודעות 24 שעות, ישמח להציע את אפשרויות הפרסום המתאימות ביותר עבורכם, ויסייע לכם לקבל את החשיפה המירבית במחיר האטקרטיבי ביותר. נדאג לכם לעיצוב בולט ובפונט קריא, כדי שאף אחד לא יפספס את המודעה שלכם. והחלק הכי חשוב? מיד לאחר פרסום המודעה, נשלח אליכם סריקה מהעיתון ואת התגזירים המקוריים במידה ותצטרכו.

עלויות ושילובי עיתונים

אנחנו יודעים שחשוב לכם לדעת שאתם מקבלים את המחיר האטרקטיבי ביותר לפרסום המודעה, ודואגים להציע לכם עלויות מוזלות. רק במודעות 24 שעות תוכלו לקבל הצעות לשילובי עיתונים שיעניקו לכם את החשיפה הרחבה ביותר. שילוב של שניים או שלושה עיתונים ארציים, עיתון יומי ומקומון ועיתונים בשפה הערבית והרוסית לבחירתכם.

מודעות הזמנה להציע הצעות לדוגמא

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »