קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה

פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם כתובתו או מקום מושבו של הנמען אינם ידועים בוודאות. או אז מחליט בית הדין ומורה למבקשים באיזה עיתון או עיתונים לפרסם את ההודעה, כך שיהיה ניתן להניח כי הגיעה לידיעתו של מי שנדרש להשיב לה. במקרה זה נחשב פרסום תחליף ההמצאה כאילו נמסרה ההודעה אישית לידי הנמען.

במסגרת הודעה בדבר תחליף המצאה המתפרסמת בעיתון על-פי הוראת בית הדין, נדרש המשיב לתת תגובתו לבית הדין בתיק שפרטיו מצוינים בהודעה בתוך זמן קצוב.

צריכים לפרסם מודעה בדבר תחליף המצאה, תחליף המצאה מחוץ לתחום או פרסום תחליף המצאה לפי מימוש תיק בהוצל"פ? אנחנו פה לעזור לכם בצורה הזולה והמהירה ביותר.

נוסח פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה צריך לכלול את שם ומספר הזהות או התאגיד של המבקש/ים, את מספר התיק ואת שם בית הדין בו מתנהל ההליך המשפטי, את נושא הבקשה ואת המועד האחרון להגשת תשובה של הנמען לבית הדין – בד"כ עד 60 יום לכל המאוחר מיום פרסום המודעה בעיתון.

רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות תחליף המצאה ואזהרה! במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד!

 

 

פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה לדוגמה

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »