קבלו הצעת מחיר

פרסום במוסף גלריה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מוסף גלריה של עיתון הארץ, הוא אחד ממוספי התרבות והפנאי הפופולאריים ביותר בישראל. עבור שוחרי תרבות, חובבי האופנה והמכורים לטלוויזיה, מהווה מוסף גלריה מקור עיתונאי אהוב במיוחד בתחומי הצרכנות, הסטייל, הכושר, הקולנוע, העיצוב ועוד. כחלק מ”רשת שוקן” נשען מוסף גלריה על המנוסים והמובילים שבעיתנואי ישראל, וכולל כתבות צבע ותחקיר, לצד מדורים קלילים יותר בנושאי בידור.

היתרונות העצומים של “גלריה”, לא נעלמו מעיניי המפרסמים, שמוצאים בו קרקע פרסומית אפקטיבית לקבלת חשיפה רחבה בקרב קהל קוראים אמיד ומבוסס. בגלריה ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות בנושאי תרבות ופנאי, ולהגיע לאחוזי המרה והנעה לפעולה מצוינים.

למה כדאי לפרסם בגלריה – הארץ?

לעיתון הארץ קהל נאמן של עשרות אלפי מנויים, שמקבלים את העיתון יחד עם כלל המוספים ישירות לתיבות הדואר. בנוסף, ניתן לרכוש את העיתון בדוכני המכירה השונים או לרכוש מנוי לאתר האינטרנט בעלות של 5 ש”ח בחודש.

אחד מההיבטים החשובים ביותר בהצלחה פרסומית, הוא פנייה לקהל יעד ממוקד ורלוונטי. כך שבמידה ואתם מעוניינים בפרסום בנושאי תרבות, בידור, אופנה, לייפסטייל ופנאי, גלריה הוא הפלטפורמה האידאלית עבורכם. בגלריה ניתן לפרסם כנסי תרבות, ועידות, אירועים מוזיקה וקולנוע ועוד.

איך ניתן לפרסם במוסף גלריה?

אם אתם מתלבטים בנוגע לדרך הפשוטה והמשתלמת ביותר לפרסום במוסף גלריה, הגעתם למקום הנכון. משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של עיתון הארץ, ומציע את הדילים המוזלים ביותר לפרסום במוסף גלריה.

טבלת מידות עבור פרסום במוסף גלריה של הארץ

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן