קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ידיעות רחובות

העיתון ידיעות רחובות וראשון לציון

הינו מקומון מבית ידיעות אחרונות ונחשב לעיתון המקומי הנפוץ ביותר ברחובות, גדרה, באר יעקב, נס ציונה, מזכרת בתיה וקרית עקרון. המקומון מתווסף בימי שישי בתוך עיתון סוף השבוע של ידיעות אחרונות. העיתון מופץ בפורמט A3 ויתרון חשוב לעיתון שהוא מופץ בכמה ערים, בשטח נרחב, לקהל קוראים גדול לעומת מקומונים אחרים.

העיתון ידיעות רחובות מציג לתושבי העיר חדשות מקומיות, כתבות וטורים, מדורי ספורט ופנאי, צרכנות ועוד. כמו-כן מתווסף לוח מודעות ופרסום ממוקד ובו פרסומים עשירים ונרחבים המורכבים  ממודעות נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים ובעלי מקצוע מהעיר רחובות וראשל״צ, וכמובן פרסום מודעות למכירת נכסים בעיתון ועוד.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לעיתון ידיעות רחובות ולוח פרסום המודעות המקומי. אנחנו מספקים ומעצבים כל סוג של פרסום ומודעה לעיתון ידיעות רחובות. נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד ומעצביו.

במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון ידיעות רחובות ואו לפרסם מודעה בעיתון ידיעות רחובות.

שער בעיתון ידיעות רחובות וראשון לציון

מודעות בעיתונים – למי זה מתאים?

הטכנולוגיה המתפתחת והמדיות החברתיות, שינו את עולם הפרסום ללא היכר. בעידן האינטרנט, בו המידע החדשותי והבידורי זמין בלחיצת כפתור, רבים שואלים את עצמם – למה לי ליצור מודעות בעיתונים?
ודאי תופתעו לגלות, כי פרסום מודעות בעיתונים מספק מענה מצוין למגוון רחב של צרכים, ואף מגדיל משמעותית את החשיפה בקרב אוכלוסיות מסוימות.
מעבר לעובדה שרבים לא יכולים לוותר על רגע של שקט בבוקר עם כוס קפה ועיתון, לפרסום מודעה בעיתון יש מספר יתרונות משמעותיים. כך שבין אם אתם עורכי דין שמעוניינים לפרסם מודעה משפטית, ובין אם אתם עובדים בחברה ומנסים לגייס עובדים – פרסום מודעות בעיתון עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם.

פרסום מודעות דרושים

לצד הפופלאריות המתעצמת של אתרי חיפוש העבודה בשנים האחרונות, שוק פרסום מודעות הדרושים בעיתונים ממשיך לשמור על כוחו הייחודי. במקרים מסוימים, נדרשים מעסיקים, ובייחוד מועצות מקומיות ועיריות, לגייס עובדים באמצעות פרסום מודעה בעיתון על מנת להגיע לחתך אוכלוסיה רחב ככל הניתן. במקרים אחרים, בוחרים בעלי עסקים, פרטיים או ציבוריים, לפרסם מודעת דרושים בעיתון מקומי על מנת להגיע לקהל המתגורר באזור גאוגרפי מסוים.

פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל הוא נושא מורכב המצריך מקצועיות ורגישות. מודעות מסוג זה מתפרסמות כמעט באופן גורף בעיתונים, וכך גם זוכות לחשיפה הגדולה ביותר. רבים לא בטוחים מהו הנוסח המתאים, באיזה פונט לבחור ובאילו עיתונים מתפרסמות מודעות אבל והשתתפות בצער. לכן, חשוב לפרסם מודעות מסוג זה באמצעות חברה אמינה שתבצע הגהה לנוסח ותבטיח את פרסומה התקין של המודעה.

פרסום מודעות משפטיות

למודעות משפטיות הנדרשות על פי חוק לפרסום בעיתון, יש במרבית המקרים דרישות פרסום ספציפיות. עבור עורכי דין, מדובר במודעות חשובות במיוחד, שכן פרסומן מהווה חלק מהליך משפטי תקין בתיקים מסוימים. כך שבין אם מדובר בבחירת גודל הפונט הנכון או בעיתונים בהם יש לפרסם את המודעה, טיפול במודעות משפטיות צריך להיעשות באחריות רבה ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

פרסום מודעות תכנון ובניה

שוקלים לסגור מרפסת או להרחיב את אחד החדרים בבית? חשוב שתדעו שעל מנת לבצע זאת באופן חוקי, יש לקבל היתר בניה מהועדה המקומית לתכנון ובניה באזור מגוריכם. על פי חוק, יש לפרסם מודעות היתרי בניה בשני עיתונים יומיים ובעיתון מקומי אחד. ההיבט החשוב ביותר שרבים מפספסים, הוא קבלת תגזירי העיתון המקוריים למשלוח לוועדה. בלעדיהם, לא תאושר בקשתכם ותידרשו לפרסם את המודעה בשנית.

אנו מפרסמים עבורכם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים בארץ ובעולם.

משרדנו מפרסם את כל סוגי המודעות-
ממודעות אבל ומודעות משפטיות ועד למודעת ברכה ואף פרסום מודעת תמיכה בעיתון
ובכל סוגי העיתונים- 
פרסום מודעות בעיתונים יומיים כמו: ידיעות אחרונות, ישראל היום, הארץ, מעריב, מעריב הבוקר.
פרסום מודעות בעיתונים כלכליים כמו: גלובס, כלכליסט, דה מרקר, ממון.
פרסום מודעה בעיתונים בערבית: כל אל ערב, איאם אל ערב, אל איתיחאד, אל קודס, אל סינרה.
פרסום מודעות בעיתונים ברוסית: וסטי, ספוטניק, אפוכה.
פרסום מודעה בעיתונים באנגלית וצרפתית כמו הג'רוזלם פוסט
עיתונים בחו"ל במדינות: ארה"ב, צרפת, בלגיה, רוסיה, אוקראיינה.
ובכל המקומונים בארץ: גל גפן, המקומון, השקמה, כל מקומוני ידיעות תקשורת, כל מקומוני רשת שוקן, מקומונים בדרום, מקומונים במרכז ועוד.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה של כל העיתונים ועובד איתם בשיתוף פעולה מלא

דרכנו ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים ולשלב פרסומים במספר עיתונים במקביל.
אנחנו חוסכים לכם לפנות למספר ספקים, מספקים לכם את כל השירות שאתם צריכים מעיצוב המודעה על ידי צוות הגרפיקה המקצועי שלנו עד הפרסום של המודעה בעיתון.
אנחנו דואגים לכם לסריקה מהעיתון עם המודעה מיד לאחר הפרסום במייל ולתגזיר המודעה המקורית בדואר.
זמינים עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים ומאפשרים לכם לפרסם במחירים הזולים ביותר בארץ ועם השירות המהיר והיעיל ביותר!

פרסום בעיתון ידיעות רחובות וראשון לציון

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »