קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה בעיתונים

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מודעות בעיתונים – למי זה מתאים?

הטכנולוגיה המתפתחת והמדיות החברתיות, שינו את עולם הפרסום ללא היכר. בעידן האינטרנט, בו המידע החדשותי והבידורי זמין בלחיצת כפתור, רבים שואלים את עצמם – למה לי ליצור מודעות בעיתונים?
ודאי תופתעו לגלות, כי פרסום מודעות בעיתונים מספק מענה מצוין למגוון רחב של צרכים, ואף מגדיל משמעותית את החשיפה בקרב אוכלוסיות מסוימות.
מעבר לעובדה שרבים לא יכולים לוותר על רגע של שקט בבוקר עם כוס קפה ועיתון, לפרסום מודעה בעיתון יש מספר יתרונות משמעותיים. כך שבין אם אתם עורכי דין שמעוניינים לפרסם מודעה משפטית, ובין אם אתם עובדים בחברה ומנסים לגייס עובדים – פרסום מודעות בעיתון עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם.

פרסום מודעות דרושים

לצד הפופלאריות המתעצמת של אתרי חיפוש העבודה בשנים האחרונות, שוק פרסום מודעות הדרושים בעיתונים ממשיך לשמור על כוחו הייחודי. במקרים מסוימים, נדרשים מעסיקים, ובייחוד מועצות מקומיות ועיריות, לגייס עובדים באמצעות פרסום מודעה בעיתון על מנת להגיע לחתך אוכלוסיה רחב ככל הניתן. במקרים אחרים, בוחרים בעלי עסקים, פרטיים או ציבוריים, לפרסם מודעת דרושים בעיתון מקומי על מנת להגיע לקהל המתגורר באזור גאוגרפי מסוים.

פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל הוא נושא מורכב המצריך מקצועיות ורגישות. מודעות מסוג זה מתפרסמות כמעט באופן גורף בעיתונים, וכך גם זוכות לחשיפה הגדולה ביותר. רבים לא בטוחים מהו הנוסח המתאים, באיזה פונט לבחור ובאילו עיתונים מתפרסמות מודעות אבל והשתתפות בצער. לכן, חשוב לפרסם מודעות מסוג זה באמצעות חברה אמינה שתבצע הגהה לנוסח ותבטיח את פרסומה התקין של המודעה.

פרסום מודעות משפטיות

למודעות משפטיות הנדרשות על פי חוק לפרסום בעיתון, יש במרבית המקרים דרישות פרסום ספציפיות. עבור עורכי דין, מדובר במודעות חשובות במיוחד, שכן פרסומן מהווה חלק מהליך משפטי תקין בתיקים מסוימים. כך שבין אם מדובר בבחירת גודל הפונט הנכון או בעיתונים בהם יש לפרסם את המודעה, טיפול במודעות משפטיות צריך להיעשות באחריות רבה ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

פרסום מודעות תכנון ובניה

שוקלים לסגור מרפסת או להרחיב את אחד החדרים בבית? חשוב שתדעו שעל מנת לבצע זאת באופן חוקי, יש לקבל היתר בניה מהועדה המקומית לתכנון ובניה באזור מגוריכם. על פי חוק, יש לפרסם מודעות היתרי בניה בשני עיתונים יומיים ובעיתון מקומי אחד. ההיבט החשוב ביותר שרבים מפספסים, הוא קבלת תגזירי העיתון המקוריים למשלוח לוועדה. בלעדיהם, לא תאושר בקשתכם ותידרשו לפרסם את המודעה בשנית.

אנו מפרסמים עבורכם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים בארץ ובעולם.

משרדנו מפרסם מודעות בעיתונים יומיים כמו: ידיעות אחרונות, ישראל היום, הארץ, מעריב, מעריב הבוקר.
פרסום מודעות בעיתונים כלכליים כמו: גלובס, כלכליסט, דה מרקר, ממון.
פרסום מודעה בעיתונים בערבית: כל אל ערב, איאם אל ערב, אל איתיחאד, אל קודס, אל סינרה.
פרסום מודעות בעיתונים ברוסית: וסטי, ספוטניק, אפוכה.
פרסום מודעה בעיתונים באנגלית וצרפתית כמו הג’רוזלם פוסט
עיתונים בחו”ל במדינות: ארה”ב, צרפת, בלגיה, רוסיה, אוקראיינה.|
ובכל המקומונים בארץ: גל גפן, המקומון, השקמה, כל מקומוני ידיעות תקשורת, כל מקומוני רשת שוקן, מקומונים בדרום, מקומונים במרכז ועוד.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה של כל העיתונים ועובד איתם בשיתוף פעולה מלא

דרכנו ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים ולשלב פרסומים במספר עיתונים במקביל.
אנחנו חוסכים לכם לפנות למספר ספקים, מספקים לכם את כל השירות שאתם צריכים מעיצוב המודעה על ידי צוות הגרפיקה המקצועי שלנו עד הפרסום של המודעה בעיתון.
אנחנו דואגים לכם לסריקה מהעיתון עם המודעה מיד לאחר הפרסום במייל ולתגזיר המודעה המקורית בדואר.
זמינים עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים ומאפשרים לכם לפרסם במחירים הזולים ביותר בארץ ועם השירות המהיר והיעיל ביותר!

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן