קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה בעיתונים

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מודעות בעיתונים – למי זה מתאים?

הטכנולוגיה המתפתחת והמדיות החברתיות, שינו את עולם הפרסום ללא היכר. בעידן האינטרנט, בו המידע החדשותי והבידורי זמין בלחיצת כפתור, רבים שואלים את עצמם – למה לי ליצור מודעות בעיתונים?
ודאי תופתעו לגלות, כי פרסום מודעות בעיתונים מספק מענה מצוין למגוון רחב של צרכים, ואף מגדיל משמעותית את החשיפה בקרב אוכלוסיות מסוימות.
מעבר לעובדה שרבים לא יכולים לוותר על רגע של שקט בבוקר עם כוס קפה ועיתון, לפרסום מודעה בעיתון יש מספר יתרונות משמעותיים. כך שבין אם אתם עורכי דין שמעוניינים לפרסם מודעה משפטית, ובין אם אתם עובדים בחברה ומנסים לגייס עובדים – פרסום מודעות בעיתון עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם.

פרסום מודעות דרושים

לצד הפופלאריות המתעצמת של אתרי חיפוש העבודה בשנים האחרונות, שוק פרסום מודעות הדרושים בעיתונים ממשיך לשמור על כוחו הייחודי. במקרים מסוימים, נדרשים מעסיקים, ובייחוד מועצות מקומיות ועיריות, לגייס עובדים באמצעות פרסום מודעה בעיתון על מנת להגיע לחתך אוכלוסיה רחב ככל הניתן. במקרים אחרים, בוחרים בעלי עסקים, פרטיים או ציבוריים, לפרסם מודעת דרושים בעיתון מקומי על מנת להגיע לקהל המתגורר באזור גאוגרפי מסוים.

פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל הוא נושא מורכב המצריך מקצועיות ורגישות. מודעות מסוג זה מתפרסמות כמעט באופן גורף בעיתונים, וכך גם זוכות לחשיפה הגדולה ביותר. רבים לא בטוחים מהו הנוסח המתאים, באיזה פונט לבחור ובאילו עיתונים מתפרסמות מודעות אבל והשתתפות בצער. לכן, חשוב לפרסם מודעות מסוג זה באמצעות חברה אמינה שתבצע הגהה לנוסח ותבטיח את פרסומה התקין של המודעה.

פרסום מודעות משפטיות

למודעות משפטיות הנדרשות על פי חוק לפרסום בעיתון, יש במרבית המקרים דרישות פרסום ספציפיות. עבור עורכי דין, מדובר במודעות חשובות במיוחד, שכן פרסומן מהווה חלק מהליך משפטי תקין בתיקים מסוימים. כך שבין אם מדובר בבחירת גודל הפונט הנכון או בעיתונים בהם יש לפרסם את המודעה, טיפול במודעות משפטיות צריך להיעשות באחריות רבה ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

פרסום מודעות תכנון ובניה

שוקלים לסגור מרפסת או להרחיב את אחד החדרים בבית? חשוב שתדעו שעל מנת לבצע זאת באופן חוקי, יש לקבל היתר בניה מהועדה המקומית לתכנון ובניה באזור מגוריכם. על פי חוק, יש לפרסם מודעות היתרי בניה בשני עיתונים יומיים ובעיתון מקומי אחד. ההיבט החשוב ביותר שרבים מפספסים, הוא קבלת תגזירי העיתון המקוריים למשלוח לוועדה. בלעדיהם, לא תאושר בקשתכם ותידרשו לפרסם את המודעה בשנית.

אנו מפרסמים עבורכם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים בארץ ובעולם.

משרדנו מפרסם את כל סוגי המודעות-
ממודעות אבל ומודעות משפטיות ועד למודעת ברכה ואף פרסום מודעת תמיכה בעיתון
ובכל סוגי העיתונים- 
פרסום מודעות בעיתונים יומיים כמו: ידיעות אחרונות, ישראל היום, הארץ, מעריב, מעריב הבוקר.
פרסום מודעות בעיתונים כלכליים כמו: גלובס, כלכליסט, דה מרקר, ממון.
פרסום מודעה בעיתונים בערבית: כל אל ערב, איאם אל ערב, אל איתיחאד, אל קודס, אל סינרה.
פרסום מודעות בעיתונים ברוסית: וסטי, ספוטניק, אפוכה.
פרסום מודעה בעיתונים באנגלית וצרפתית כמו הג'רוזלם פוסט
עיתונים בחו"ל במדינות: ארה"ב, צרפת, בלגיה, רוסיה, אוקראיינה.
ובכל המקומונים בארץ: גל גפן, המקומון, השקמה, כל מקומוני ידיעות תקשורת, כל מקומוני רשת שוקן, מקומונים בדרום, מקומונים במרכז ועוד.

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה של כל העיתונים ועובד איתם בשיתוף פעולה מלא

דרכנו ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים ולשלב פרסומים במספר עיתונים במקביל.
אנחנו חוסכים לכם לפנות למספר ספקים, מספקים לכם את כל השירות שאתם צריכים מעיצוב המודעה על ידי צוות הגרפיקה המקצועי שלנו עד הפרסום של המודעה בעיתון.
אנחנו דואגים לכם לסריקה מהעיתון עם המודעה מיד לאחר הפרסום במייל ולתגזיר המודעה המקורית בדואר.
זמינים עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים ומאפשרים לכם לפרסם במחירים הזולים ביותר בארץ ועם השירות המהיר והיעיל ביותר!

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון קול העיר – בני ברק

קול העיר בני ברק קול העיר הוא עיתון מוביל במגזר החרדי דתי, מופץ ב40,000 עותקים בדיוור ישיר. העיתון פונה לקהל ייחודי אך רחב, בעל חשיפה

קרא עוד »
פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »