קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה משפטית

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעות משפטיות מצריך ידע, מיומנות והכרת דרישות החוק על בוריין. עבור עורכי דין רבים, פרסום מודעות משפטיות הוא עניין שבשגרה ואף דרישה הכרחית במקרים בהם בית המשפט דורש את הפרסום. מכיוון שפרסום מודעה משפטית הוא הליך הכפוף להחלטת בית משפט, ישנה חשיבות עצומה להקפדה על הכללים הנדרשים כחלק מהליך של גילוי נאות על פי חוק.

אז איך מתחילים?

צוות מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום מודעות משפטיות מכל הסוגים, וישמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולוודא שהמודעה שלכם תפורסם בעיתון על פי דרישות בית המשפט.

תהליך פרסום מודעה משפטית

מתחיל בקבלת דרישות בית המשפט לפרסום המודעה. לאחר שתעבירו לצוות התקציבאיות המיומן שלנו את הנוסח, נעצב עבורכם את המודעה בסטודיו תוך זמן קצר והקפדה על שימוש בפונט ובגדלים המתאימים. מיד לאחר הפרסום, נשלח אליכם ישירות למייל סריקה של המודעה, אותה תוכלו להגיש לבית המשפט להשלמת ההליך התקין.

אז איך מפרסמים מודעה משפטית בעיתון?

גופים ממשלתיים נדרשים על פי חוק לערוך מכרזים פנימיים או פומביים על מנת לאייש תפקידים מסוימים, או כדי לשכור את שירותיהם של חברות וארגונים לביצוע עבודות או למתן שירותים שונים. במרבית המקרים, מתמקדת הדרישה בפרסום בשני עיתונים יומיים, אך בחלק מן המצבים – ישנה דרישה לפרסום גם במקומון או בעיתון בשפה הערבית.

סוגי מודעות משפטיות לפרסום בעיתון

פרסום מודעה על כינוס נכסים

על פי חוק, כונס נכסים הוא עורך דין או רואה חשבון בלבד, אותו ממנה בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל. הכונס אמון על ניהול תהליך ההתמקחות בין הקונים הפונציאליים המעוניינים לרכוש את הנכס הנמצא בכינוס נכסים. במרבית המקרים, דורש בית המשפט את פרסום המודעה בעיתון יומי אחד לפחות.

פרסום מודעה על פירוק חברה

עורכי הדין האמונים על ניהול תיק פירוק חברה, מחויבים בפרסום המודעה בעיתון לשם גילוי נאות על פי חוק. במרבית המקרים, ישנה דרישה לפרסום המודעה בעיתון יומי אחד בשפה העברית.

פרסום מודעה על מינוי מנהל עיזבון

על עורכי הדין הממונים על ניהול עיזבון המנוח, לפרסם מודעה בעיתון יומי בשפה העברית, כחלק מסעיף 99 לחוק הירושה וכקריאה לנושי העיזבון להודיע על תביעותיהם מעיזבון הנפטר.

פרסום מודעה על הסכם פשרה או תביעה ייצוגית

מודעה המפורסמת כשירות לציבור אודות הסדר בין תובע מייצב לחברה הנתבעת. לרוב מדובר במודעות גדולות יחסית, המחויבות לפרסום בשני עיתונים יומיים.

פרסום מודעה על תחליף המצאה

מודעת תחליף המצאה מפורסמת במקרים בהם כתובת המשיב או מקום מושבו אינם ידועים. ברוב המקרים, נדרש לפרסם את המודעה באחד מהעיתונים היומיים. במידה ותידרשו לפרסם מודעת תחליף המצאה בחו”ל, נשמח לסייע לכם ולהציע לכם את המחירים המוזלים ביותר בשוק.

פרסום מודעת ריקול (recall)

מודעות ריקול משמשות כשירות לציבור, וקוראות לציבור הצרכנים להחזיר מוצר שנתגלתה בו תקלה על מנת לתקנו, או לקבל החזר כספי עבורו. על פי חוק, יש לפרסם מודעות ריקול בשני עיתונים יומיים.

פרסום הזמנה להציע הצעות

על מודעות מסוג זה להתפרסם במקום בולט בעיתון, על מנת שעורך הדין יקבל כמה שיותר פניות לרכישת הנכס / המטלטלין. ניתן לפרסם מודעות אלו בעיתונים יומיים או בעיתון מקומי הרלוונטי לתוכן המודעה.

מודעות משפטיות לדוגמה

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן