קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון רמלוד פלוס

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עיתון רמלוד פלוס הינו עיתון דו שבועי שנוסד בשנת 1990. העיתון הציב בפניו מספר מטרות, כאשר המטרה העיקרית שלו היא לשרת את תושבי האזור, לספק להם מידע רלוונטי ואמין ולתת להם אפשרות להביע את דעותיהם, תלונותיהם וכל מה שנבצר מהם.

בשנת 2005 העיתון רמלוד פלוס עבר מהפך שבמסגרתו הוחלט לשנות את הפורמט ולהגדיל את העיתון מגודל A5 לגודל A4. במהלך כל השנים הללו העיתון היה ונשאר מבין המוכרים והוותיקים באזור.

רמלוד פלוס מודפס ברובו על נייר כרומו פרוצס משובח והוא מופץ בכ-22,000 עותקים ללא עלות בתיבות הדואר, בנקודות המכירה השונות, בקניונים, במרכזי קניות, בתחנות דלק, בחנויות מכולת, בחנויות ספרים ובפריסה נרחבת באזורים: רמלה, לוד, באר יעקב ומושבי הסביבה בחבל מודיעין.

רמלוד פלוס מיועד לרוב האוכלוסייה ולכל שכבות הגיל ועוסק בנושאים רבים ומגוונים כגון: פוליטיקה, חברה, בידור ופנאי, רכילות מקומית, ספורט, חידונים ועוד. 

לעיתון גם הוקמה מהדורה מקוונת – “אזורינט” המצוידת בכלים טכנולוגיים מתקדמים בתחום האינטרנט. “אזורינט” מסקר את כל המתרחש באזור בצורה נרחבת, במגוון תחומים: חדשות, פוליטיקה מקומית, ספורט, יהדות, רכילות, פלילים, תרבות ופנאי, נדל”ן, ילדים, נוער וכד’. כמו-כן הפורטל כולל אינדקס עסקים של כל תחומי העניין ובעלי המקצוע באזור.

האתר מגדיל משמעותית את חשיפת העיתון והפרסומים לקהל קוראים גדול יותר, ואתם המפרסמים תצאו נשכרים!

אצלנו במודעות 24 שעות נשמח ליצור לכם את הפרסום במחלקות השיווק והגרפיקה המיוחדות שלנו, בהתאם לנושא הפרסום. במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב ייחודי המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון רמלוד פלוס ואו לפרסם מודעה בעיתון רמלוד פלוס.

חייגו חינם למודעות 24 שעות טלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן